امروز ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۵

«ستاره ساز» بازمی‌گردد/ اعلام زمان جدید برنامه

زمان پخش مسابقه استعدادیابی «ستاره ساز» پس از تعطیلات نوروز مشخص شد.

قف صفبه گزارش خبرنگار صبا، جواد فرحانی تهیه کننده مسابقه «ستاره ساز» ضمن اعلام این خبر گفت: از هفته آتی مسابقه «ستاره ساز» روزهای شنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هر هفته بعد از خبر سراسری ۲۲ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

تهیه کننده مسابقه «ستاره ساز» ادامه داد: هر چند قسمت های ابتدایی مسابقه که در تعطیلات نوروز ۹۸ روی آنتن رفت، مربوط به نحوه ورود نوجوانان به مسابقه بود و هنوز وارد مسابقه اصلی نشده بودیم اما شاهد استقبال قابل توجهی از مسابقه بودیم.

وی با اشاره به اینکه بعد از تعطیلات نوروز ضبط مرحله اصلی مسابقه در استودیو اصلی برنامه آغاز شد، توضیح داد: این روزها داوران «ستاره ساز» مشغول تمرین و آماده سازی اعضای تیم خود برای حضور قوی تر در مسابقه اصلی هستند.

تهیه کننده «ستاره ساز» در پایان توضیح داد: طبیعتاً رقابت اصلی که از این به بعد روی آنتن خواهد رفت شور و هیجان بسیار بیشتری نسبت به قسمت های ابتدایی دارد و مخاطبان مسابقه منتظر اتفاقات هیجان انگیزی در «ستاره ساز» باشند. ضمن آنکه شنبه‌ها بعد از خبر سراسری ۲۲ نیز نتایج رای گیری از مخاطبان درباره‌ قسمت‌های هفته قبل اعلام خواهد شد.

مسابقه بزرگ «ستاره ساز» با محوریت استعدادیابی نوجوانان کشور در رشته فوتبال با حضور پیشکسوتان این رشته مانند خداداد عزیزی، مجتبی جباری، فیروز کریمی و ادموند بزیک تولید می شود که پخش آن از نوروز ۹۸ روی آنتن شبکه ۳ تلویزیون آغاز شده است.
تیزر برنامه را اینجا ببینید

{$sepehr_media_253129_400_300}

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است