امروز ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۳۷
محمدعلی سجادی در گفتگو با صبا:

«بازیچه» در آخرین مراحل صداگذاری است/ به اکران «طلاقم بده به خاطر گربه ها» امیدوارم

کارگردان «طلاقم بده به خاطر گربه ها» از حضور فیلمش در بخش بازار سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر و همچنین تلاش برای اکران این اثر خبر داد.

«طلاقم بده به خاطر گربه ها» در بخش بازار سی و هفتمین جشنواره جهانی فجر/ پایان مراحل فنی « بازیچه»

محمدعلی سجادی کارگردان فیلم سینمایی «طلاقم بده به خاطر گربه ها» که در بخش بازار سی و هفتمین جشنواره جهانی فجر حضور دارد به خبرنگار صبا گفت: یک سانس در روز شنبه ۳۱ فروردین ماه ساعت ۲۱:۱۵ در سالن شماره پنج چارسو به اکران فیلم ما اختصاص پیدا کرده و شاید این آغازی برای تداوم دیده شدن فیلم باشد.

وی درباره این فیلم سینمایی و زمان ساخت آن نیز اذعان کرد: فیلمبرداری «طلاقم بده به خاطر گربه ها» در سال ۱۳۹۵ به پایان رسید و سال ۱۳۹۶ مراحل فنی آن به پایان رسید و از آن زمان آماده نمایش است.

سجادی درباره داستان این فیلم سینمایی توضیح داد: فیلم در یک دادگاه می گذرد و بر اساس داستانی واقعی که در سال ۸۷ در اینترنت خواندم شکل گرفته است.
این نویسنده و کارگردان با اشاره به اینکه «طلاقم بده به خاطر گربه ها» ماجرای زوج جوانی است که می خواهند از هم طلاق بگیرند، بیان کرد: این فیلم از مجموعه کارهایی بود که دوست داشتم بسازم و میسر شد ولی به لطف بسیاری از دوستان همچنان در انتظار اکران است.
کارگردان «شوریده» با اشاره به اینکه هنوز برنامه ای برای اکران عمومی فیلم ندارد، اضافه کرد: شرایط اکران باید فراهم شود و در این تنگنای نمایش و سینما که تنها در اختیار تعدادی صاحب سالن و پخش است، امیدوار بودم و هستم فیلم دیده شود.
سجادی افزود: دوست داشتیم به دلیل حضور بازیگران جوان و سخت بودن کار که ۹۹ درصد آن در فضای داخلی یک اتاق فیلمبرداری شده است، این فیلم به نمایش در آید که میسر نشد و فعلا فیلم در بخش بازار جشنواره جهانی حضور دارد.
کارگردان «شیفته» درباره آخرین وضعیت ساخته جدید خود «بازیچه» نیز گفت: امیدوارم صداگذاری فیلم توسط محمود موسوی نژاد تا هفته آینده به پایان برسد و برای پروانه نمایش آن اقدام کنیم.
وی در پایان اذعان کرد: پخش  این فیلم سینمایی به تهیه کنندگی محمدرضا مصباح برعهده حبیب اسماعیلی «رسانه فیلم‌سازان» است و پس از دریافت پروانه نمایش برای اکران آن تصمیم گیری خواهیم کرد.
زهرا دمزآبادی

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است