امروز ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۲

آغاز ثبت‌نام بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران

ثبت‌نام بیمه درمان تکمیلی، عمر و حادثه ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران عضو صندوق اعتباری هنر از امروز 22 مهرماه در سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش صبا به نقل از صندوق اعتباری هنر، در راستای تکمیل زنجیره خدمات بیمه‌ای صندوق اعتباری هنر، ثبت‌نام بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران در یک مرحله (بدون تمدید) به مدت ۱۰ روز از تاریخ ۲۲ مهرماه تا دوم آبان‌ماه ۱۳۹۹ از طریق وب‌سایت صندوق به ‌نشانی www.honarcredit.ir  انجام می‌شود.

براساس قرارداد منعقد شده با «بیمه سرمد» خدمات بیمه تکمیلی همانند سال گذشته در قالب سه طرح امید، آرامش و رفاه، با پوشش‌ها و حق بیمه متفاوت ارایه می‌شود.

متقاضیان جدید می‌توانند با انتخاب یکی از طرح‌ها، افراد تحت تکفل خود را نیز در همان طرح ثبت‌نام کنند و اعضایی که در سال گذشته از خدمات بیمه تکمیلی صندوق برخوردار بودند و بیمه تکمیلی فصل تابستان آن‌ها از سوی صندوق تمدید شد با پرداخت حق بیمه (سهم فرد و افراد تحت تکفل) طرح فعلی خود، تا پایان قرارداد از مزایای بیمه تکمیلی همان طرح برخوردار می‌شوند.

اعضای صندوق اعتباری هنر با پرداخت بخشی از حق بیمه کل، مشمول بهره‌مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی می‌شوند و مابقی هزینه بر عهده صندوق است.

قرارداد بیمه تکمیلی از از تاریخ اول مهرماه ۱۳۹۹ تا ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۰ برقرار است و تمامی خدمات به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه بیمانو ارایه می‌شود.

بر اساس مقررات، ارایه خدمات بیمه درمان تکمیلی منوط به ثبت‌نام در سامانه هنر کارت است.

برای مشاهده و دانلود جداول تعهدات، شرح خدمات و سقف هزینه پرداختی اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است