علی فریدونی دبیر شورای سیاستگذاری ششمین جایزه فیروزه شد | خبرگزاری صبا
امروز ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۷

علی فریدونی دبیر شورای سیاستگذاری ششمین جایزه فیروزه شد

معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور احکامی دبیر و اعضای شورای سیاستگذاری ششمین جایزه فیروزه را منصوب کرد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محسن جوادی با صدور حکمی علی فریدونی را به عنوان دبیر ششمین دوره جایزه فیروزه منصوب کرد.

همچنین وی در احکامی جداگانه آقایان غلامرضا دیزجی، محسن همتی‌نژاد، مرتضی کاظمی، سید جمال هادیان‌طبایی، سید محمدحسین سجادی‌نیری، سعید حسینی، بهزاد سلیمانی، علیرضا اسماعیلی و ایوب دهقانکار را به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری این دوره از جایزه فیروزه منصوب کرد.

در متن حکم هر یک از این اعضا آمده است:

«با عنایت به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی در امور فرهنگی، بدینوسیله به عنوان عضو شورای سیاستگذاری ششمین دوره جایزه فیروزه منصوب می‎شوید.

امید است در سایه عنایت الهی، با همفکری و همکاری سایر اعضا در جهت ارتقا و ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی موفق باشید.

توفیقات شما را از درگاه ایزد متعال خواستارم.»

نخستین جشنواره مصرف کالاهای فرهنگی با توجه به سیاست‌های کلی نظام جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به موضوع خودکفایی در عرصه‌های مختلف به ویژه در حوزه فرهنگ بر مبنای پنج هدف اصلی فعالیت‌های خود را آغاز کرد که این اهداف شامل موارد زیر است:

توجه به ابتکارات و خلاقیت‌های مردم و نهادهای غیردولتی در رابطه با کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی‌-اسلامی، ایجاد دغدغه فرهنگی میان خانواده‌ها، افزایش مصرف آثار و تولیدات فرهنگی ایرانی- اسلامی، تقویت منابع تغذیه فرهنگ ایرانی- اسلامی و زمینه‌سازی برای نوآوری و تبادل اندیشه‌ها و آموخته‌های هنرمندان.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است