استودیوی تلویزیونی «امید» در کانون افتتاح شد/ تولید برنامه‌ ویژه نوجوانان | خبرگزاری صبا
امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۰

استودیوی تلویزیونی «امید» در کانون افتتاح شد/ تولید برنامه‌ ویژه نوجوانان

هم‌زمان با دومین روز هفته‌ ملی کودک استودیو تولید برنامه‌های تلویزیونی «امید» با حضور مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افتتاح شد.

به گزارش صبا به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، هم‌زمان با دومین روز هفته‌ ملی کودک استودیو تولید برنامه‌های تلویزیونی «امید» با حضور فاضل نظری مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهرک قدس تهران افتتاح شد.

فاضل نظری در این آیین گفت: راه‌اندازی این استودیو برای تولید برنامه‌های ویژه نوجوانان از ضرورت‌های کانون بود که امیدواریم از این پس بتوانیم با تولید برنامه‌های محتوایی مناسب برای این گروه سنی، بخشی از نیازهای آن‌ها را تامین کنیم.

وی هم‌چنین اظهار کرد: امیدوارم این امکان بتواند زمینه‌ هدایت و رشد و پرورش استعدادهای نوجوانان را به همراه داشته باشد و نوجوانان بیشترین بهره و تاثیر را از برنامه‌های آن بگیرند.

استودیو تلویزیونی «امید» با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و شبکه تلویزیونی امید در فضای ساختمان کانون در شهرک قدس تهران راه‌اندازی شده است.

مهدی سالم مدیر شبکه تلویزیونی امید نیز در آیین گشایش این استودیو گفت: استودیو «امید» در فضایی بیش از ۷۵۰ مترمربع در دو طبقه دارای بخش‌هایی از قبیل چهار اتاق تولید، فضای ویژه مهمانان، اتاق فرمان، تجهیزات کامل نورپردازی، شبکه اینترنتی و… برای ضبط و تولید برنامه‌های تلویزیونی است.

وی افزود: در این استودیو تمام زیرساخت‌های لازم برای ضبط و تولید برنامه‌های تلویزیونی فراهم شده است و هم‌زمان قابلیت تولید چهار برنامه با تجهیزات حرفه‌ای در استودیو امید وجود دارد.

محمدرضا کریمی‌صارمی معاون تولید کانون نیز در سخنان کوتاهی راه‌اندازی این استودیو را افتخاری برای کانون دانست که می‌تواند از این پس برای نوجوانان که تاثیرپذیرترین قشر جامعه‌اند برنامه‌های جذاب و مفیدی را تولید کند.

وی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با گروه‌های تولید برنامه بیان کرد : امیدوارم که با شروع‌ به‌کار استودیو امید در کانون شاهد تولید برنامه‌هایی با نگاه تازه به نیازهای کودکان و نوجوانان باشیم.

آیین گشایش استودیو «امید» روز ۱۳ مهر ۱۳۹۹ با حضور جمعی از مسوولان کانون و شبکه تلویزیونی امید با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در ساختمان کانون واقع شهرک قدس تهران، خیابان شهیدحسن سیف برگزار شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است