امروز ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۳۱

«سد در سد» به شبکه سه رسید/ نقش مافیای کنکور در مشکلات سیستم آموزشی

مستند سینمایی «سد در سد» با موضوع کنکور و پشت پرده فعالیت‌های مافیای کنکور پس از اکران اینترنتی به پخش تلویزیونی رسید.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، مستند سینمایی «سد در سد» که به موضوع کنکور و مسایل و مشکلات پیرامون آن می‌پردازد ۳۱ شهریور و همزمان با اعلام نتایج کنکور در پلت‌فرم‌های نمایش آنلاین فیلم عرضه اینترنتی شد و عصر روز دوشنبه ۷ مهرماه نیز روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

مستند «سد در سد» در تلاش است تا با ارایه‌ای شفاف از حواشی برگزاری کنکور در سال‌های گذشته، به دنبال راه حلی برای برون‌رفت از مشکلات سیستم آموزشی کشور باشد.

در این مستند نقش مافیای کنکور در مشکلات سیستم آموزشی کشور بررسی شده است.

در ساخت مستند نقادانه «سد در سد» برخی چهره‌های علمی و سیاسی از جمله سیدمحمد بطحایی وزیر اسبق اموزش و پرورش و سعید حسینی از منتقدان سیستم آموزشی همکاری داشته‌اند اما متاسفانه نمایندگان مجلس که چندین سال روی این موضوع کار کرده بودند حاضر به مصاحبه نشدند.

همچنین در بخش مهمی از این مستند به نقش مافیای کنکور، حذف کنکور و همچنین اتفاقاتی که کنکور برای قشر جوان و نوجوان رقم زده نیز پرداخته شده که برخی مسایل برای اولین بار مطرح می‌شود.

مستند «سد در سد» در مدت زمان ۴۲ دقیقه به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدجواد رییسی تهیه شده در موسسه اومافیلم و محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که عصر روز دوشنبه ۷ مهر ساعت ۱۶ از شبکه سوم سیما روی آنتن خواهد رفت.

انتهای پیام/

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است