امروز ۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۲
از شبکه تماشا؛

فصل سوم «مظنون» روی آنتن می‌رود/ آغاز پخش «خانه پوشالی» از ۵ مهر

فصل سوم سریال «مظنون» و سریال «خانه پوشالی» از شنبه 5 مهرماه از شبکه تماشا پخش می‌شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه تماشا، بعد از اتمام فصل دوم سریال «مظنون»، از شنبه ۵ مهرماه فصل سوم این سریال در ساعت ۲۲ از این شبکه پخش می شود.

همچنین پخش سریال «خانه پوشالی» از ساعت ۲۳ همین روز از شبکه تماشا آغاز می‌شود.

در فصل سوم مجموعه تلویزیونی مظنون شاهد این خواهیم بود که (ریس)، (فینچ) و (شاو) درصدد نجات دریانوردی با نام (جک سالازار) با بازی (ری والانتین) هستند.

کسی که به طور اتفاقی در حین فرار از دست باند قاچاق الماس گرفتار شد. (شاو) می‌خواهد عضوی از باند شود. تمایل (شاو) به راه حل‌های خطرناک (فینچ) را نگران می‌کند.

در این میان (کارتر) پس از تنزل مقامی که برایش رخ داد، خود را با شرایط جدید زندگی یعنی مامور به عنوان گشت شب وفق داده است. این موضوع آشکار می‌شود که او در حال انجام یک تحقیقات محرمانه درباره (HR) و توانسته است به هویت چند نفر از افراد رتبه بالای آن‌ها پی ببرد اما….

این سریال در واحد دوبلاژ سازمان صدا و سیما به مدیریت دوبلاژ سعید شیخ زاده دوبله شده است.

فصل سوم سریال «مظنون» از شنبه ۵ مهرماه در ساعت ۲۲ از شبکه تماشا پخش شده و در ساعات ۱۶:۰۰، ۱۴:۰۰، ۰۴:۰۰ روز بعد بازپخش می‌شود.

سریال «خانه پوشالی» یک تریلر سیاسی است که بو ویلیمان آن را با اقتباس از یک مینی سریال انگلیسی به همین نام خلق کرده است و هر دو سریال نیز بر اساس رمانی از مایکل دابز ساخته شده اند.

قسمت‌های نخست فصل نخست این سریال به کارگردانی دیوید فینچر و با بازی محوری کوین اسپیسی و رابین رایت، برای نخستین بار در سال ۲۰۱۳ توسط نت فلیکس عرضه شد و سیاست‌های روز آمریکا را به شدت به چالش کشید.

«خانه پوشالی» درباره یک سیاستمدار دموکرات به نام فرانک آندروود است که بعد از خیانت رییس جمهور منتخب آمریکا به وی، تصمیم به انتقام از او می‌گیرد.

او در این راه از دایره اخلاقیات خارج شده و با دیدی ماکیاولیستی در پی دست یافتن به اهدافش است.

ناصر طهماسب، کتایون اعظمی، منوچهر والی زاده، مهرخ افضلی، رضا آفتابی، منوچهر زنده دل، ابوالحسن تهامی نژاد، حامد عزیزی، پویا فهیمی و …از گویندگان فصل نخست این سریال هستند.

این سریال از روز شنبه ۵ مهرماه ساعت ۲۳ از شبکه تماشا پخش می شود و بازپخش آن در ساعات ۰۵:۰۰، ۱۱:۰۰، ۱۷:۰۰ روز بعد خواهد بود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


  جدول فروش فیلم ها

  عنوان
  فروش (تومان)
  • خط باریک قرمز
   89,047,55
  • بازگشت کوتاه
   43,905,20
  • منگی
   27,696,90
  • تا ابد
   703,153,55
  • یلدا
   250,332,19
  • بی حسی موضعی
   532,165,25
  • قتل عمد
   98,569,79
  • پرو
   41,665,25
  • دریا موج کاکا
   30,220,25