امروز ۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۵۴

آثار سعید ملکان در شبکه نمایش مرور می‌شود/ پخش فیلم‌های سینمای اقتباس‌

شبکه نمایش در ژانر هفتگی خود فیلم‌های «سینمای اقتباس» را روی آنتن می‌برد و در بخش صحنه‌گران به مرور آثار سینمایی سعید ملکان می‌پردازد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، شبکه نمایش در ژانر هفتگی خود فیلم‌های «سینمای اقتباس» را روی آنتن می‌برد و در بخش صحنه‌گران به مرور آثار فیلم‌های سینمایی سعید ملکان طراح، چهره‌پرداز و تهیه‌کننده کشورمان می‌پردازد.

همزمان با آغاز فصل سوم سال، مخاطبان فیلم‌های کلاسیک می‌توانند از شنبه ۵ مهر ماه تکرار این باکس را در دو باکس ۶ صبح و ۱۵ بعدازظهر به تماشا بنشینند.

فیلم‌های سینمایی ساعت ۱۳ که اختصاص به فیلم‌های ایرانی دارد از شنبه ۵ مهرماه تا ۱۱مهرماه به ترتیب مقاومت (در سالروز شکست حصر آبادان)، عبور از شب، مسافر ارغوان، رادیو آبادان، راوی کوچک، مدرسه پیرمردها (در روز جهانی سالمندان) و کلاهی برای باران از این شبکه پخش می شوند.

علاقه‌مندان به فیلم‌های سینمای اقتباس یافته از ادبیات داستانی می‌توانند از شنبه ۵ مهرماه در ساعت ۱۹ به ترتیب فیلم‌های دیوید کاپرفیلد، اتوبوس شب، آرواره ها، سریر خون، قصه های مجید، ناخدا خورشید و دیوانه از قفس پرید را از این شبکه مشاهده کنند.

این هفته شبکه نمایش در بخش صحنه گران به مرور آثار و فیلم‌های سعید ملکان طراح و چهره‌پرداز مشهورترین فیلم‌های سینمایی ایران که تاکنون ۶ بار برنده سیمرغ بلورین بهترین چهره پردازی جشنواره فیلم فجر شده است، می‌پردازد.

فیلم‌های این بخش عبارتند از خاکستر و برف، ویلایی ها (همزمان با روز بزرگداشت فرماندهان دفاع مقدس)، تنگه ابوقریب، آزادی مشروط، پدر آن دیگری، آواز گنجشک ها و مزار شریف که به ترتیب از روز شنبه تا جمعه ساعت ۲۱ از این شبکه پخش خواهند شد.

فیلم‌های شبکه نمایش، به ترتیب از شنبه تا جمعه در ساعت ۲۳ جسی جیمز، فیلم‌های چهارراه استانبول و شجاعترین (۲ فیلم منتخب برای گرامیداشت روز آتش نشانی)، در بروژ، کودکی در زمان، تماس و راه حل بیرحمانه هستند.

فیلم های کلاسیک این شبکه به ترتیب حادثه ماتئی، زمان روراستی، سامورایی شوگان، پرواز فونیکس، ریفی فی، توت فرنگی های وحشی و پول از شنبه تا جمعه ساعت یک بامداد پخش می شوند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


  جدول فروش فیلم ها

  عنوان
  فروش (تومان)
  • خط باریک قرمز
   89,047,55
  • بازگشت کوتاه
   43,905,20
  • منگی
   27,696,90
  • تا ابد
   703,153,55
  • یلدا
   250,332,19
  • بی حسی موضعی
   532,165,25
  • قتل عمد
   98,569,79
  • پرو
   41,665,25
  • دریا موج کاکا
   30,220,25