امروز ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۰

برگزیدگان اسکار دانشجویی معرفی شدند/ کسب مجوز برای حضور در اسکار

جوایز اسکار دانشجویی فهرست برندگان جوایز امسال خود را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از ایندی‌وایر، چهل و هفتمین دوره جوایز اسکار دانشجویی فهرست برندگان جوایز امسال خود را اعلام کرد.

۱۵ فیلم برنده این دوره، به نمایندگی از ۱۸ کارگردان و یا تیم کارگردانی دانشجو، به وسیله آرای ۱۴۷۴ عضو آکادمی از میان ۲۰۷ دانشکده داخلی آمریکا و ۱۲۱ دانشکده و دانشگاه بین‌المللی انتخاب شدند.

مدال های طلا، نقره و برنز رویداد امسال در هفت دسته در یک برنامه مجازی روز ۲۱ اکتبر به برگزیدگان اهدا می شود.

برندگان جوایز اسکار دانشجویی قادر هستند در بخش های اسکار فیلم کوتاه، انیمیشن کوتاه و مستند کوتاه رویداد سال ۲۰۲۱ اسکار شرکت کنند.

برندگان دوره های قبل جوایز اسکار دانشجویی تا به حال ۶۴ بار نامزد جایزه اسکار شده و ۱۳ بار آن را بدست آورده اند.

از برگزیدگان پیشین این جایزه می توان به کارگردانان مشهوری چون اسپایک لی، رابرت زمکیس، کری فوکوناگا، پیتر داکتر و تری پارکر اشاره کرد.

فهرست کامل جوایز:

آلترناتیو

Curry Sicong Tian, “Simulacra,” University of Southern California

انیمیشن (آمریکا)

Pilar Garcia-Fernandezsesma, “Ciervo,” Rhode Island School of Design
Daniela Dwek, Maya Mendonca and Chrisy Baek, “Hamsa,” School of Visual Arts
Kate Namowicz and Skyler Porras, “Mime Your Manners,” Ringling College of Art & Design

انیمیشن (دانشگاه های بین المللی)

Pascal Schelbli, “The Beauty,” Filmakademie Baden-Württemberg (Germany)

مستند (دانشگاه های آمریکا)

Allison A. Waite, “The Dope Years: The Story of Latasha Harlins,” University of Southern California
Laura Zéphirin, “Making Waves,” New York University
Yucong Chen, “Unfinished Lives,” University of Southern California

مستند (دانشگاه های بین المللی)

Maren Klakegg, “Dear Father…,” Westerdals Institute of Film and Media, Kristiania University College (Norway)

داستانی (دانشگاه های آمریکا)

Karishma Dube, “Bittu,” New York University
Rommel Villa Barriga, “Sweet Potatoes,” University of Southern California
Talia Smith, “Umama,” New York University

داستانی (دانشگاه های بین المللی)

Percival Argüero Mendoza, “Crescendo,” Centro de Capacitación Cinematográfica (Mexico)
Marie Mc Court, “I Was Still There When You Left Me,” Institut des Arts de Diffusion (Belgium)
German Golub, “My Dear Corpses,” Baltic Film & Media School, Tallinn University (Estonia)

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


    جدول فروش فیلم ها

    عنوان
    فروش (تومان)
    • خط باریک قرمز
      89,047,55
    • بازگشت کوتاه
      43,905,20
    • منگی
      27,696,90
    • تا ابد
      703,153,55
    • یلدا
      250,332,19
    • بی حسی موضعی
      532,165,25
    • قتل عمد
      98,569,79
    • پرو
      41,665,25
    • دریا موج کاکا
      30,220,25