امروز ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۴

آثار کروناروایت به جشنواره فیلم کوتاه تهران رسید

مجموعه‌ای از فیلم‌های کوتاه و موبایلی و پویانمایی با موضوع کرونا به دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران تحویل داده شد.

به گزارش صبا، مجموعه‌ای از فیلم‌های کوتاه و موبایلی و پویانمایی با موضوع کرونا به دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران تحویل شد تا فرآیند انتخاب و داوری آنها در این جشنواره انجام شود.

به گفته محمد کیاسالار دبیر کروناروایت، در بین آثاری که به دبیرخانه این جشنواره ارائه شد، ۲۸ فیلم کوتاه داستانی و ۲۱ فیلم کوتاه موبایلی با موضوع کرونا وجود داشت. همچنین ۷۴ انیمیشن و سریال اینترنتی (وب سری) کرونامحور نیز برای انتخاب و داوری در اختیار جشنواره مذکور قرار گرفت.

وی ضمن تشکر از همراهی دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، به توافق با دبیران جشنواره‌های سینمایی امسال برای حضور ویژه کروناروایت در آن رویدادها اشاره کرد و گفت: همانطور که پیشتر اعلام شده بود، قرار است آثاری که در بخش کرونا به روایت سینما در سامانه کروناروایت ثبت می‌شود، بر حسب فرم و محتوای آثار، در جشنواره‌های بین‌المللی سینماحقیقت، فیلم کوتاه تهران و فیلم‌های کودکان و نوجوانان حضور یابد و فرآیند انتخاب و نمایش و داوری آثار در این جشنواره‌ها انجام شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است