امروز ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۲

شبکه‌ای جدید در بستر تلویزیون اینترنتی آیو راه می‌افتد/ مدیر هنوز انتخاب نشده است

شبکه‌ای جدید پس از دریافت مجوز از سازمان صدا و سیما در فضای مجازی آغاز به کار می‌کند.

به گزارش صبا به نقل از مشاور رسانه‌ای، علی پاکدامن مدیرعامل شرکت تجارت سورین آرمان پس از جلسه‌ای با محمدحسن حافظی‌پور مدیرعامل باران تلکام «آیو»، از آغاز به کار شبکه‌ای جدید در بستر فضای مجازی پس از دریافت مجوز از صداوسیما خبر داد و گفت: نظر به نیازهای طیف گسترده مخاطبان محصولات و برنامه‌های تصویری هنری و فرهنگی و در پاسخ به مطالبات متنوع اقشار مختلف جامعه و همچنین کمک به ایجاد بازار کار بهتر برای هنرمندان، تصمیم گرفتیم تا تحت عنوان شبکه‌ای جدید، ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مغفول و پنهان مانده در این حوزه را کشف و معرفی کنیم. برنامه‌های این شبکه جدید که مجوز فعالیت آن با هماهنگی‌های اولیه بین آیو و صدا و سیما بزودی صادر و نام آن هم رسانه‌ای خواهد شد، قرار است از بستر تلویزیون اینترنتی آیو در معرض تماشای بینندگان قرار گیرد.

وی افزود: این شبکه در راستای گام دوم انقلاب و جهش تولید و ایجاد بسترهای مختلف در فضای مجازی و بستر آیو برای جذب جوانان و راه اندازی جریان تربیت جوانان جدید و انقلابی و حمایت از همه جوانان در عرصه‌های مختلف هنری و تولید آثار متنوع و فاخر ایرانی اسلامی و حمایت از پیشکسوتان راه اندازی می‌شود. به‌زودی با پیشرفت امور برنامه‌ریزی شده، نحوه همکاری با این شبکه در زمینه‌های مختلف برای برنامه سازان، هنرمندان و علاقه مندان اعلام خواهد شد. مسئولان و دست اندرکاران این شبکه نیز پس از انتخاب مدیر شبکه معرفی خواهند شد.

پاکدامن همچنین اظهار امیدواری کرد تولیدات این شبکه با همکاری هنرمندان در آینده نزدیک در سبد فرهنگی خانواده‌های ایرانی جای مناسبی به خود اختصاص دهد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است