امروز ۱۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۹

انیمیشن «خورده شده» در سینماهای آمریکا روی پرده می‌رود

انیمیشن کوتاه «خورده شده» به عنوان یکی از فیلم‌های جشنواره‌ بین‌المللی فیلم کودکان «نیویورک» آمریکا در برخی سینماها و برنامه‌های مجازی این کشور و کشورهای حوزه‌ آمریکای شمالی به نمایش درخواهد آمد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، انیمیشن کوتاه «خورده شده» ساخته‌ محسن رضاپور به عنوان یکی از فیلم‌های جشنواره‌ بین‌المللی فیلم کودکان «نیویورک» آمریکا برگزیده شد و از اکتبر ۲۰۲۰ به مدت یکسال، در برخی سینماها و برنامه‌های مجازی در آمریکا و کشورهای حوزه‌ آمریکای شمالی به نمایش درخواهد آمد.

جشنواره کودکان «نیویورک»، از جشنواره‌های معتبر آمریکا و Oscar Qualify است و هر ساله تحسین‌شده‌ترین و محبوب‌ترین فیلم‌های جشنواره را انتخاب کرده و به عنوان «بهترین‌های جشنواره» Best of the Fest نمایش می‌دهد.

«خورده شده» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است و در جیبی‌استودیو ساخته شده است.

این انیمیشن کوتاه پیش از این برنده‌ جایزه‌ ویژه‌ هیات داوران یازدهمین جشنواره‌ بین‌المللی پویانمایی تهران شده و در بخش مسابقه‌ جشنواره‌‌های دیگر نظیر اشتوتگارت، سیکاف، انیبار، استاپ‌موشن مونترال و… نیز به رقابت پرداخته است.

داستان انیمیشن کوتاه «خورده شده» در دنیایی رُخ می‌دهد که همه در حالِ خوردن یکدیگر هستند اما در این بین، یکی از موجودات راهی برای بقا پیدا کرده و پس از خورده شدن، درون شکم گرگی به زندگی‌اش ادامه می‌دهد…

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است