امروز ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۸
تهیه‌کننده «شکرستان» به صبا گفت:

ساخت نسخه سینمایی «شکرستان» فعلا متوقف است/ تولید مجموعه در ۲ کارگاه

مسعود صفوی تهیه‌کننده «شکرستان» درباره آخرین وضعیت تولید انیمیشن‌ها و نسخه سینمایی آن توضیحاتی را ارایه داد.

سیدمسعود صفوی تهیه‌کننده مجموعه انیمیشن «شکرستان» در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا درباره آخرین وضعیت تولید انیمیشن‌های این مجموعه اظهار کرد: تولید «شکرستان» همچنان در ۲ کارگاه ادامه دارد. در کارگاه اول انیمیشن‌های ۲ دقیقه‌ای تولید می‌شود که ۱۰۰ قسمت اول این انیمیشن‌ها به پایان رسیده و هم اکنون ۱۰۰ قسمت دوم در حال تولید است.

به گفته وی، حدود ۳۰ قسمت از انیمیشن های ۲ دقیقه‌ای پخش شده است.

وی درباره موضوعاتی که در انیمیشن‌های ۲ دقیقه‌ای به آن‌ها پرداخته می‌شود، عنوان کرد: از آنجاکه «شکرستان» مانند یک آینه است که رفتار خودمان را در آن می‌بینیم در انیمیشن‌های ۲ دقیقه به موضوعات تربیتی و اجتماعی می‌پردازیم که مخاطبان بتوانند از آن بهره ببرند.

تهیه‌کننده «شکرستان» درباره بخش انیمیشن‌های ۱۵ دقیقه‌ای این مجموعه نیز اظهار کرد: همانطور که گفتم در ۲ کارگاه مشغول به کار هستیم که کارگاه دوم مشغول تولید انیمیشن‌های ۱۵ دقیقه‌ای است که از ابتدای سال تاکنون حدود ۲۶ قسمت از ۱۰۴ قسمت تولید شده و در حال حاضر حدود ۱۵ قسمت جدید در مرحله دوبله قرار دارد.

صفوی در پایان درباره نسخه سینمایی «شکرستان» گفت: نسخه سینمایی این انیمیشن به دلیل شیوع ویروس کرونا و وضعیت نامشخص سینماها فعلا در مرحله فیلمنامه متوقف شده است. البته پلات داستان مشخص شده و سکانس‌ بندی صورت گرفته است اما سرعت خود را برای ساخت نسخه سینمایی کم کرده‌ایم تا ببینم وضعیت در آینده به چگونه می‌شود.

سپیده شریعت رضوی

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است