امروز ۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۱
سجاد کلبادی‌نژاد در گفتگو با صبا:

«عصر رمضان» به اخلاق در اجتماع می‌پردازد/ قرار نیست به کسی بربخورد

تهیه کننده «عصر رمضان» که قرار است در ماه رمضان از رادیو صبا پخش شود توضیحاتی را درباره این برنامه رادیویی ارایه داد.

در عصر رمضان قرار نیست به کسی بربخورد/

سجاد کلبادی نژاد تهیه کننده برنامه رادیویی «عصر رمضان» که از رادیو صبا پخش می شود در گفتگو با خبرنگار صبا درباره موضوع برنامه بیان کرد: «عصر رمضان» که قرار است با حال و هوای ماه رمضان پیش برود به موضوعات اخلاقی و اجتماعی در قالب آیتم هایی مانند عصر اجتماعی، عصر فرهنگی، عصر اقتصادی، عصر سیاسی و چند آیتم دیگر می پردازد.
وی ادامه داد: به عنوان مثال قرار است به موضوع دروغ در قالب های مختلف بپردازیم یا موضوع ریاکاری را در عصر سیاسی با یک اتفاق سیاسی که در وزارتخانه ها افتاده یا در صحبت های یک مقام مسئول شنیده شده است، بررسی کنیم. در این بخش ها ممکن است با افراد مختلف شوخی بشود ولی قرار نیست کاری کنیم به کسی بربخورد.
کلبادی نژاد درباره دیگر بخش های «عصر رمضان» گفت: پخش موسیقی و ترانه های شاد همراه با آنونس های جدید از دیگر موضوعات برنامه است.
وی در پایان درباره شکل گیری ایده «عصر رمضان» توضیح داد: در سال گذشته نیز «عصر رمضان» به تهیه کنندگی عباس پیری اجرا شده بود اما امسال به پیشنهاد سعید یوسف‌نیا مدیر رادیو صبا و اعلام آمادگی ما تصمیم گرفتیم به موضوعات اخلاقی و اجتماعی بپردازیم.
معصومه پاکروان، حامد کریمی، سمیه قاسمی، امیر زنده دلان و مهتاب سهیلی نیک نویسندگان این برنامه هستند.
«عصر رمضان» به تهیه کنندگی سجاد کلبادی نژاد و با اجرای امیر زنده دلان، نازنین مهمینی و آسیه گرجی از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۰۰ از رادیو صبا روی موج اف ام ردیف ۱۰۵,۵ مگاهرتز به صورت زنده پخش می شود.
 سپیده شریعت رضوی

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است