امروز ۱۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۰

مسابقه پادکست ریلی ویژه خبرنگاران برگزار می‌شود/ آخرین مهلت ارسال آثار ۳۰ مهر

خبرنگاران رسانه‌های مختلف کشور برای شرکت در نخستین مسابقه پادکست ریلی تا 30 مهرماه فرصت دارند که آثار خود را به دبیرخانه این مسابقه ارسال کنند.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی نخستین مسابقه پادکست ریلی (ویژه خبرنگاران)، این مسابقه به همت راه آهن جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود و همه خبرنگاران شاغل و بازنشسته می‌توانند آثار خود را در قالب بیان تجربیات شخصی، تحلیل یا گزارش تولید کنند.

محورهای این مسابقه بدین شرح است:

راه‌آهن بحران جهانی و کرونا، راه‌آهن و تحقق شعار جهش تولید، راه‌آهن و توسعه اقتصادی و اجتماعی، نوآوری و تکنولوژی‌های نوین در توسعه راه‌آهن، راه‌آهن، خبرنگاری و مسئولیت اجتماعی، نقش رسانه در توسعه گردشگری ریلی.

خبرنگاران برای شرکت در این مسابقه می‌توانند آثار خود را به صورت پادکست مصاحبه‌ای، تک نفره، میزگرد، قصه گو یا ترکیبی تهیه کرده و از طریق ارسال به پست الکترونیکی railnashr@rai.ir و یا از طریق اپلیکیشن گپ به شماره ۰۹۹۰۲۷۹۸۶۶۴ به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.

در ضمن با توجه به شیوع ویروس کرونا هیچ اثری در قالب لوح فشرده، فلش و یا حضوری دریافت نمی‌شود.

از جمله شرایط مهم شرکت در این مسابقه بدین شرح است:

۱٫ علاقه‌مندان می‌توانند به صورت فردی یا در قالب گروهی در مسابقه شرکت کنند. (در صورت شرکت گروهی، یک فرد به عنوان مسئول گروه باید معرفی شود.)

۲٫ در ابتدای پادکست، ذکر شناسنامه اثر الزامی است. آثار فاقد شناسنامه ارزیابی نخواهند شد.

۳٫ مدت زمان پادکست‌ها باید حداقل ۵ دقیقه و حداکثر ۲۰ دقیقه باشد و حجم پادکست‌ها باید حداکثر ۲۵ مگابایت باشند.

۴٫ استفاده از جلوه های صوتی و موسیقی آزاد است.

۵٫ بارگزاری پادکست در سرویس‌های میزبانی پادکست ضروری نیست و ارسال فایل صوتی کفایت می‌کند.

جوایز این جشنواره بدین شرح است:

نفر اول ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال، نفر دوم ۸۰٫۰۰۰٫۰۰۰  ریال و نفر سوم مبلغ ۷۰٫۰۰۰٫۰۰۰  ریال

بر پایه تقویم مسابقه آخرین مهلت ارسال آثار ۳۰ مهر ۱۳۹۹، داوری آبان ۱۳۹۹ و اعلام نتایج  ۲۶ آذر ۱۳۹۹ (روز حمل و نقل) است و شرکت‌کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت راه آهن و کانال گپ مسابقه به آدرس  https://gap.im/rail.podcast مراجعه کنند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است