امروز ۱۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۹

گذری به میدان شهدای تهران در «روز خوش»

برنامه «روز خوش» 17 شهریورماه با موضوع‌های آسیب شناسی اجتماعی، تاریخ، قصه گویی، معرفی کتاب و آموزش آشپزی روی آنتن می‌رود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی «روز خوش»، برنامه «روز خوش» دوشنبه ۱۷ شهریورماه با موضوعات آسیب شناسی اجتماعی، تاریخ، قصه گویی، معرفی کتاب و آموزش آشپزی مهمان مخاطبان شبکه جام جم سیما است.

سیدهادی معتمدی روانپزشک و آسیب شناس اجتماعی دوشنبه ۱۷ شهریور ماه در برنامه «روز خوش»، تاثیر رعایت حریم‌های فردی و اجتماعی در بهبود سبک زندگی را بررسی می‌کند.

در بخشی دیگر، این برنامه همراه با حامد ایرانشاهی پژوهشگر تاریخ و استاد دانشگاه سری به تهران میدان شهدا یا میدان ژاله قدیم زده و یاد شهدای ۱۷ شهریور را گرامی می‌دارد.

همچنین، الهام دارابی قصه‌گو درباره قصه و قصه‌گویی گفتگو می‌کند.

آیتم«خوش مزه» این دوشنبه به آموزش کرپ سبزیجات اختصاص دارد و در بخش «خوش و بش» از حکاکی روی انگشتر صحبت می‌شود.

آیتم «خوش قلم» نیز کتاب «بار دیگر شهری که دوست می داشتم» اثر نادر ابراهیمی را به علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی معرفی می‌کند.

برنامه «روز خوش» با نگاه به زندگی از منظر سبک زندگی ایرانی – اسلامی با اجرای محمدامین نبی اللهی و مریم ماهور تلاش می‌کند صبحگاه ایرانی – اسلامی را به نمایش بگذارد.

در این برنامه اطلاعات، اخبار و رویدادهای امیدبخش به ویژه نمایش پیشرفت‌های غرورانگیز ایرانیان توسط مهدی آقابیگی به سمع و نظر مخاطبان می‎رسد.

مجله صبحگاهی «روز خوش» از دوشنبه تا جمعه ساعت ۹ صبح به وقت تهران به تهیه‌کنندگی حسین علیاری از شبکه جهانی جام‌جم پخش می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است