امروز ۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۰

صندوق اعتباری هنر خبرنگاران را بیمه کرونا می‌کند

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از ۴ هزار خبرنگار عضو صندوق اعتباری هنر که تحت پوشش بیمه کرونا قرار می گیرند، خبر داد.

به گزارش صبا به نقل از صندوق اعتباری هنر، سیدحسین سیدزاده، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر درباره صدماتی که شیوع بیماری کرونا به اهالی فرهنگ و هنر وارد کرده است، اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا در کشور بسیاری از مشاغل از جمله حوزه فرهنگ و هنر دچار آسیب های جبران ناپذیر شد. صندوق از روزهای نخست شیوع این بیماری با تدوین سیاست‌های حمایتی تلاش کرد تا اندکی از صدمات وارده به این حوزه را جبران شود.

وی افزود: با توجه به اینکه کرونا سلامت خبرنگاران را به دلیل حضور در تجمعات و نشست‌های خبری به خطر می‌اندازد برای آسودگی خاطر آن‌ها تصمیم گرفتیم بیمه کرونا ویژه خبرنگاران عضو صندوق اعتباری هنر را اجرایی کنیم.

سیدزاده تصریح کرد: مدت زمان این طرح یک ساله است و پرداخت هزینه‌ درمانی ناشی از ابتلا به ویروس کرونا تا سقف ۲۰ میلیون ریال را تحت پوشش قرار می‌دهد. در صورت فوت بیمه شده در اثر کرونا، پرداخت سرمایه فوت به بازماندگان تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال پیش بینی شده است.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در پایان عنوان کرد: خبرنگارانی که تاکنون نسبت به ثبت نام عضویت در صندوق اعتباری هنر اقدام نکرده‌اند می‌توانند ظرف یک هفته آینده با تکمیل فرآیند عضویت از طریق وب سایت صندوق به ‌نشانی www.honarcredit.ir از مزایای این بیمه برخوردار شوند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است