ویژه‌برنامه «تکیه‌خانه» در قالب MC روی آنتن می‌رود/ اطلاع‌رسانی لحظه‌ای | خبرگزاری صبا
امروز ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۳۷

ویژه‌برنامه «تکیه‌خانه» در قالب MC روی آنتن می‌رود/ اطلاع‌رسانی لحظه‌ای

شبکه دو سیما با آغاز ماه محرم ویژه‌برنامه «تکیه‌خانه» را به صورت ترکیبی روی آنتن می‌برد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه دو، شبکه دو سیما همزمان با ایام سوگواری اباعبدا… حسین (ع) و آغاز ماه محرم ویژه‌برنامه «تکیه‌خانه» را در قالب (MC) و به صورت ترکیبی روانه آنتن می‌کند.

این ویژه‌برنامه در دهه اول محرم میزبان برنامه‌های شبکه و به صورت میان‌برنامه (MC) در بخش‌های مختلف جدول پخش شبکه دو قرار گرفته است.

با توجه به شرایط کنونی جامعه و شیوع ویروس کرونا که سوگواری‌‌های محرم بیشتر از طریق رسانه پیگیری می‌شوند، «تکیه‌خانه» تلاش می‌کند در بخش‌های مختلف مخاطبان صداوسیما را همراهی کند.

این برنامه با اجرای رحمان نظام اسلامی و دیگر مجریان شبکه دو از روز اول محرم تا شب سوم امام حسین (ع) ادامه دارد و به مناسبت‌ها و شخصیت‌های هر روز ایام محرم نگاهی ویژه دارد.

همچنین بحث‌‌ها و لایه‌های گوناگون عزاداری سیدالشهدا(ع)، تمدن نوین اسلامی در جامعه امروز که ریشه در بیانیه گام دوم انقلاب دارد، اجرای پروتکل‌های بهداشتی در ایام محرم و عزاداری‌ها و … را مورد توجه قرار داده است.

در «تکیه‌خانه» پیرامون زنده نگاه داشتن آیین عزای حسینی (ع) و استطاعات هر شخص نسبت به عزاداری امام حسین (ع)، حتی به اندازه نصب یک بیرق یا پرچم عزا در کنار رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی گفتگو خواهد شد.

همراهی با پویش مجازی و مردمی «من_حسینیم» نیز امکان ارتباطی همدلانه با عاشقان اباعبدا… برقرار خواهد کرد که در برنامه «تکیه‌خانه» جایگاهی ویژه دارد.

برنامه‌سازی (MC) مبتنی بر اطلاع‌رسانی لحظه‌ای بوده و شکلی از پخش برنامه ها را شامل می‌شود که در آن تعدادی از برنامه های زنده و تولیدی به صورت توامان با حضور مجری معرفی و ارایه می‌شوند.

«تکیه‌خانه» کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو به تهیه‌کنندگی مرتضی یعقوبی که از ۸ صبح آغاز و در فواصل برنامه ها، ۹:۴۰، ۱۲:۴۵، ۱۵:۴۵و ۲۱:۰۰ با بهره‌گیری از حضور مجریان و کارشناسان مختلف پخش می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است