امروز ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۴

منصور ضابطیان «تطمئن القلوب» را برای شبکه «الثقلین» می‌سازد   

منصور ضابطیان برنامه شبانگاهی «تطمئن القلوب» را که بنا دارد آرامش را برای مخاطبان به همراه داشته باشد، برای شبکه بین المللی الثقلین می‌سازد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه بینالمللی الثقلین، منصور ضابطیان برنامه «تطمئن القلوب» را برای شبکه بین المللی الثقلین میسازد.

برنامه «تطمئن القلوب» یک برنامه شبانگاهی است که بنا دارد با ارایه مفاهیم انسانی و اخلاقی، آرامش را برای مخاطبان به همراه داشته باشد.

برنامه «تطمئن القلوب» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی منصور ضابطیان و محمد صوفی سعی دارد همچون برنامه «رادیو هفت» در لحظات شبانگاهی زمانهایی آرام و زیبا را برای مخاطب عرب زبان فراهم آورد که در این مسیر از موسیقیهای مرتبط و مهمانها دعوت به عمل می‌‌آید.

این برنامه با ایجاد فضایی دلنشین همراه با آموزههای اخلاقی سعی دارد احوال مخاطب خود را برای ایجاد احساسی بهتر تغییر دهد.

مدت زمان این برنامه  ۳۰دقیقه است که هر شب ساعت ۱۹ روی آنتن می‌رود و مخاطبان نیز می‌توانند تکرار این برنامه را ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز بعد مشاهده کنند.

پیش از این منصور ضابطیان به همراه محمد صوفی برنامه «رادیو هفت» را برای صداوسیما ساخته بودند که جزو برنامه‌های پر مخاطب زمان خود به حساب می‌آید.

همچنین ضابطیان ساخت برنامه‌هایی همچوم «مردم ایران سلام»، «جغرافیای فریاد»، «فرش واژه» و … را در کارنامه خود دارد.

محمد صوفی نیز ساخت برنامه‌هایی همچون «صد برگ» و تهیه‌کنندگی سریال «سوخته دلان» را عهده دار بوده است.

تولیدات شبکه بین‌المللی الثقلین با بهره گرفتن از آیات قرآنی مرتبط صورت خواهد گرفت.

پورتال اینترنتی شبکه بین‌المللی الثقلین برای دسترسی مخاطبان به جدول پخش و توضیحات برنامه‌ها، آرشیو، لینک‌های دسترسی به صفحات در فضای مجازی و همچنین پخش زنده برنامه‌ها  قابل دسترس است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است