امروز ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۲۶
آرمان زرین‌کوب در گفتگو با صبا:

«ستایش ۳» خود را برای پخش آماده می‌کند/ نام سریال «مهربانو» تغییر کرد

آرمان زرین کوب تهیه کننده دو سریال «مهربانو» و «ستایش 3» از تغییر نام «مهربانو» به «بوم و بانو» خبر داد و اعلام کرد «ستایش 3» نیز در حال آماده سازی نهایی است.

نام «مهربانو» تغییر کرد/ «ستایش۳» آماده پخش است

آرمان زرین‌کوب تهیه‌کننده سریال «مهربانو» به کارگردانی سعید سلطانی به خبرنگار صبا گفت: اسم سریال از «مهربانو» به «بوم و بانو» که از ابتدا در پرونده آن بود تغییر کرده است.
وی با اشاره به اینکه سریال در پیش تولید است، ادامه داد: به دلیل اینکه موضوع سریال در زمان پهلوی اول اتفاق می افتد ساخت و اجرای دکورها به زمان نیاز دارد.
زرین کوب همچنین از بسته شدن قرارداد عوامل پشت دوربین مانند طراح صحنه، طراح لباس و طراح گریم خبر داد.
زرین‌کوب درباره اینکه بازیگران این سریال انتخاب شده‌اند یا نه، گفت: در حال گفتگو با بازیگران هستیم و احتمالا تا آخر همین هفته بازیگران نقش اصلی مشخص خواهند شد.
تهیه کننده سریال «مرگ تدریجی یک رویا» در پاسخ به این پرسش که زمان فیلمبرداری سریال «بوم و بانو» کی خواهد بود، اینگونه توضیح داد: ابتدا باید در ساخت دکور به وضعیت قابل قبولی برسیم و فکر می‌ کنم اواسط خرداد تصویربرداری را شروع کنیم.
همچنین زرین‌کوب درباره آخرین وضعیت سریال «ستایش ۳» به کارگردانی سعید سلطانی که وی تهیه کنندگی آن را برعهده دارد، بیان کرد: این سریال در مرحله ساخت موسیقی توسط ستار اورکی است همچنین صداگذاری کار توسط  مهرشاد ملکوتی در حال انجام است.
وی در پایان درباره زمان پخش سریال «ستایش ۳» گفت: هنوز کنداکتور پخش را اعلام نکرده‌اند ولی ما در حال آماده‌سازی نهایی سریال هستیم تا آن را تحویل شبکه بدهیم تا مدیران درباره زمان پخش تصمیم بگیرند.

فصل ۱ و ۲ «ستایش» در سال‌های ۹۰ و ۹۲ از شبکه سه سیما پخش شد.

یاسمن رئیسی ‌یکتا

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است