امروز ۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۶
پدرام علیزاده در گفتگو با صبا:

«خارج از دستور» اواسط تابستان کلید می‌خورد/ دورخیز برای جشنواره فیلم فجر

پدرام علیزاده اواسط تابستان فیلم «خارج از دستور» را جلوی دوربین می برد؛ فیلمی که به گفته خودش تعداد زیادی بازیگر و لوکیشن دارد.

«خارج از دستور» اواسط تابستان کلید می خورد/ دورخیز برای سی و هشتمین جشنواره فجر

پدرام علیزاده کارگردان و تهیه کننده «خارج از دستور» که به تازگی پروانه ساخت آن صادر شده است درباره زمان تولید این فیلم سینمایی به خبرنگار صبا گفت: از اواسط خرداد ماه پیش تولید فیلم آغاز خواهد شد و با گذشت ۲ ماه از پیش تولید، اواسط تابستان «خارج از دستور» را کلید خواهیم زد.
کارگردان «خشکسالی و دروغ» ادامه داد: «خارج از دستور» قصه ای متفاوت، سخت، پرلوکیشن و پربازیگر دارد.
علیزاده با اشاره به لوکیشن های متعدد این فیلم سینمایی اذعان کرد: در جنوب و شمال ایران و شهر تهران فیلمبرداری خواهیم داشت.
به گفته وی، این پروژه بسیار سنگین است زیرا بالغ بر ۷۰ یا ۸۰ بازیگر و تعداد زیادی هنرور خواهد داشت. همچنین چند نقش اصلی فیلم را بازیگران چهره سینما بازی خواهند کرد.
وی درباره موضوع کلی فیلم «خارج از دستور» توضیح داد: این فیلم قصه روز انسانی هایی است که در جامعه ایران زندگی می کنند و همه در تکاپو هستند تا به نحوی گلیم خود را از آب بیرون بکشند.

این کارگردان سینما در پایان با اشاره به اینکه این فیلم برای حضور در سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر آماده می شود، اذعان کرد: قطعا فیلم برای سی و هشتمین جشنواره فجر آماده می شود چون تا فیلم را بسازیم و مراحل فنی آن به پایان برسد زمانی برای اکران عمومی باقی نمی ماند و به جشنواره رسیده ایم.

پدرام علیزاده تاکنون فیلم های سینمایی «خشکسالی و دروغ» و «آخرین سرقت» را کارگردانی کرده است.

زهرا دمزآبادی

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است