امروز ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۷

آزمون جامع و ادواری فرهنگ و هنر غیرحضوری برگزار می شود

دومین آزمون جامع و سی و یکمین آزمون ادواری مهارتی بخش فرهنگ و هنر در روز جمعه برگزار می شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی دفتر برنامه ریزی و توسعه آموزش‌های و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دومین آزمون جامع سال تحصیلی ۹۹-۹۸ و سی و یکمین آزمون ادواری مهارتی بخش فرهنگ و هنر در روز جمعه ۲۴ مرداد ماه به طور همزمان در سراسر کشور به صورت غیرحضوری و آنلاین برگزار می‌شود.

آزمون های استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر، هر سال تحصیلی در  ۳ نوبت در سراسر کشور برگزار می‌شود و در این دوره به منظور حفظ سلامت و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا با  رعایت پروتکل‌های بهداشتی آزمون‌های جامع و ادواری به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

دومین آزمون جامع سال تحصیلی ۹۹-۹۸ با  ۲۴هزار و ۶۹۷ نفر داوطلب در ۳۹ رشته و  ۷۲ استاندارد نظام جدید و قدیم آموزش و پرورش برگزار می شود. از این تعداد ۳ هزار و ۶۱۱ نفر شرکت کننده  در  استان تهران در این آزمون حضور خواهند داشت.

همچنین سی و یکمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و  هنر با ۲ هزار و ۹۵۷  نفر داوطلب که در ۳۹ رشته و ۷۲ استاندارد درسی نظام جدید و قدیم آموزش و پرورش است، برگزار خواهد شد. تعداد ۱۷۸ نفر شرکت کننده در استان تهران در این آزمون ثبت نام کرده‌اند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است