امروز ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۰

فیلم تلویزیونی «۲۷ برج» به زودی مقابل دوربین می‌رود

تهیه کننده فیلم تلویزیونی «27 برج» از روزهای پایانی پیش تولید این فیلم و آغاز فیلمبرداری آن از دو هفته آینده خبر داد.

به گزارش صبا، سعید مرادی تهیه کننده فیلم تلویزیونی «۲۷ برج» از روزهای پایانی پیش تولید این فیلم و آغاز فیلمبرداری آن از دو هفته دیگر خبر داد. این فیلم ادای دینی به جامعه کارگری در کشور است و به تأثیرات تعدیل نیروهای کارگری کارخانه‌ها بر بدنه اقتصادی، اجتماع و خانواده‌های آن‌ها می‌پردازد.

در داستان این فیلم که در شهر اراک و تعدادی از کارخانه‌های صنعتی این شهر روایت می‌شود، سعی شده است تا به تهمیداتی که شرکت واگن سازی پارس و راه آهن جمهوری اسلامی ایران برای بازسازی ناوگان‌های فرسوده و مهیا شدن شرایط کاری برای بازگشت کارگران به محل کار سابق خود انجام می دهند، اشاره کند و تاثیرات بیکاری جامعه کارگری را از زوایای گوناگون مورد بررسی قرار دهد.

تهیه کننده این فیلم، یکی از دلایل اصلی ساخت «۲۷ برج» را نامگذاری سال‌های ۹۸ و ۹۹ به سال «رونق تولید» و «جهش تولید» توسط رهبر معظم انقلاب عنوان کرد و در راستای این شعارها سعی شده است تا احیای خط تولید و توجه به جامعه کارگری و مطالبات به حق آن‌ها را در این فیلم به نمایش در آورند.

فیلم تلویزیونی «۲۷ برج» که به سفارش معاونت امور استان های صدا و سیما و با همکاری راه آهن جمهوری اسلامی ایران و در صدا و سیمای مرکز اراک تولید می شود؛ قرار است تا دو هفته دیگر تولید و فیلمبرداری آن را آغاز کند.

عبدالرضا اکبری، حبیب دهقان نسب، رزیتا غفاری، سیروس همتی، حسن اسدی، محسن میرزایی، زهرا یزدانی و روفیا محضری از بازیگران این فیلم تلویزیونی هستند.

سایر عوامل «۲۷ برج» عبارتند از تهیه کننده: سعید مرادی، کارگردان: سامان مرادحسینی، نویسنده: نفیسه شکوری، مشاور پروژه: سیامک کاشف آذر، مدیر فیلمبرداری: پویان آقابابایی، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: امیر حسین غفاری، مدیر صدا برداری: هادی سلیمان زاده، مدیر تولید: سعید عطایی، طراح چهره پردازی: مسعود عربی، طراح صحنه و لباس: نیکان خشکباری، مدیر تدارکات: محمد وطن چی، منشی صحنه: لیلا مربی، عکاس: بهزاد عباسی، تدوین: مهدی مهرنیا و کیخسرو کاووسی، موسیقی: رضا خسروی، ناظر کیفی: داریوش منتظری، هماهنگی تولید: جعفر طریقتی، دستیارتهیه کننده: پویا پازکی.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است