امروز ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۰

«ماه ماه» امشب هم پخش نمی‌شود/ یک برنامه رمضانی در اغما!

در حالی که قرار بود شبکه سه سیما برنامه «ماه ماه» را به عنوان ویژه برنامه افطار رمضان روی آنتن ببرد ولی فعلا اجازه پخش این برنامه داده نشده است.
ق فف فبه گزارش خبرنگار صبا، در حالی که قرار بود از شب اول ماه رمضان ۹۸ برنامه «ماه ماه» با اجرای بنیامین بهادری از شبکه سه سیما روی آنتن برود ولی دیشب سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه این اتفاق نیفتاد و باعث حرف و حدیث هایی شد.
این برنامه که قرار بود در همان زمان پخش «ماه عسل» که از برنامه های پربیننده تلویزیون در رمضان سال های گذشته بود، پخش شود در همان ابتدای راه دچار دست انداز شد و ۵ ساعت مانده به پخش قسمت اول آن از کنداکتور حذف شد. این حذف ناگهانی تا این لحظه با توضیح رسمی تلویزیون رو به رو نشده است و تنها گفته می شود مرتضی میرباقری معاون سیما با اجرای برنامه با حضور یک خواننده موافقت نکرده است.
آنچه مسلم است میرباقری از چندین هفته پیش در جریان ساخت و پخش این برنامه و مجری آن بوده ست و حال چطور در آستانه پخش این مخالفت اعلام می شود؟ سوالی که به نظر می رسد این موضوع را مطرح می کند که شاید مساله به این سادگی نیست.
برنامه «ماه ماه» در حالی امشب ۱۸ اردیبهشت و در دومین شب ماه رمضان روی آنتن شبکه سه سیما نمی رود که در روند تولید آن، دکور برنامه ساخته شده بود و عوامل از چند روز قبل تدارکات کامل را برای پخش دیده بودند. همچنین قرار بود اولین مهمان برنامه احسان علیخانی باشد.
به هر ترتیب باید منتظر ماند و دید این مناقشات برطرف می شود و «ماه ماه» پنجشنبه پخش می شود یا خیر.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است