برای «ادامه دارد» ۷ ماه تمرین کردیم/ لایه‌های پنهان زندگی یک زوج

فف ثف

به گزارش خبرنگار صبا، نمایش «ادامه دارد» به کارگردانی فرهاد خوشه با موضوع اجتماعی از 18 اردیبهشت تا 12 خرداد هر شب ساعت 21 در تماشاخانه انتظامی روی صحنه می رود.
فرهاد خوشه که پیش از این نیز نمایش هایش نشان از دغدغه های اجتماعی او داشتند در مورد این نمایش به خبرنگار صبا گفت: «ادامه دارد» بازآفرینی رابطه یک زوج است که از هم جدا شده اند و به مرور زمان تماشاچی لایه های پنهانی از آنچه را که بر زندگی آنها گذشته است می بیند.
این کارگردان با اشاره به تمرین 6 تا 7 ماهه گروه برای رسیدن به این اجرا عنوان کرد: چون «ادامه دارد» نمایش سنگینی است ما به طور مداوم در این مدت تمرین می کردیم.
خوشه در پایان با اشاره به اینکه این نمایشنامه بیان کننده مساله این روزهای جامعه ما یعنی طلاق است، عنوان کرد: به نظر من موضوع نمایشنامه و اتفاقی که در آن می افتد یک تجربه مشترک بین آدم ها است و مخاطبان به راحتی می توانند ما به ازای بیرونی آن را پیدا کنند.
از دیگر عوامل این نمایش می توان به بازیگران میلاد اکبرنژاد، مهتا پناهی و رازگل معتمدی اشاره کرد. نویسنده این متن مهدیه حسینی است.
فرهاد خوشه پیش از این، نمایشنامه «وعده‌گاه نهنگ‌ها» را در تالار مولوی خوانش کرده و نمایش «قوی‌تر» را در تالار مولوی، تئاتر مستقل تهران و تماشاخانه تئاتر باران روی صحنه برده بود.
فواد وکیلی