امروز ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۲

نمایشگاه کتاب پکن خدمات تجاری آنلاین برای صنعت نشر بین‌الملل ایجاد می‌کند

نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن با استفاده از تکنولوژی‌های جدید و هوش مصنوعی برای تجربه نمایشگاهی آنلاین از پنجم تا نهم شهریور امسال برگزار می‌شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی موسسه خانه ‌کتاب و ادبیات ایران، نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن از پنجم تا نهم شهریور امسال برگزار می‌شود. در این نمایشگاه از تکنولوژی‌های جدید و هوش مصنوعی برای تجربه نمایشگاهی آنلاین استفاده خواهد شد.

این نمایشگاه با شعار «نمایشگاه هوشمند»،  فضایی برای ارتباطات دیجیتال و خدمات تجاری آنلاین در طول سال برای صنعت نشر کتاب بین‌الملل ایجاد خواهد کرد. همچنین پلتفرمی آنلاین در سایت نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن از  ۲۵ مرداد با نام rights link در دسترس قرار می‌گیرد که وظیفه آن ارائه خدمات به ناشران بین‌الملل برای تبادل کپی‌رایت خواهد بود.

همه ناشرانی که در بخش آنلاین نمایشگاه ثبت‌نام کرده باشند می‌توانند در طول سال از خدمات مذاکره و تنظیم قرار ملاقات‌ها استفاده کنند. این خدمات تا ۱۱ دی‌ماه امسال رایگان خواهد بود.

برنامه‌های جنبی نمایشگاه نیز در سه بخش نشست‌های ناشران بین‌المللی، بخش نشر کودک و بخش میزگرد ۱۰+۱۰ برگزار خواهد شد. فرم‌های ثبت‌نام در این بخش‌ها در سایت نمایشگاه در دسترس است.

نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن برای پربارتر کردن بخش آنلاین خود جوایزی را نیز در بخش کپی‌رایت در نظر گرفته است و به ۱۰ ناشر بین‌المللی که از پنجم تا هفتم شهریور بتوانند بیشترین تبادل حق چاپ کتاب را داشته باشند جوایزی اهدا خواهد کرد.

همچنین نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن تعداد ۱۰۰ غرفه این نمایشگاه را در سال ۲۰۲۱ با ۵۰  درصد تخفیف به ناشرانی که در سال ۲۰۲۰ در بخش آنلاین نمایشگاه شرکت و ۳۵ عنوان کتاب را درج کرده‌اند به صورت قرعه‌کشی واگذار می‌کند.

از ناشران و فعالان حوزه بین‌الملل درخواست می‌شود برای ثبت‌نام در این رویداد فرهنگی برخط و دیگر برنامه‌های این نمایشگاه به سایت www.bibf.net مراجعه کنند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است