امروز ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۹
علیرضا مبینی با صبا مطرح کرد:

ماه رمضان روی موج رادیو تهران/ با مسابقات میدانی به استقبال تابستان می‌رویم

مدیر گروه تهران و رویدادهای شبکه رادیویی تهران توضیحاتی درباره برنامه های این گروه در رادیو تهران و ویژه برنامه های ماه رمضان ارایه داد.
با مسابقات میدانی به استقبال تابستان می رویم/علیرضا مبینی مدیر گروه تهران و رویدادهای شبکه رادیویی تهران در گفتگو با خبرنگار صبا درباره ویژه برنامه این گروه در ماه رمضان گفت: «تا سپیده تهران» عنوان ویژه برنامه سحرگاهی ماه رمضان رادیو تهران است که محوریت برنامه توجه به صفات کمالی در انسان مانند خدمت به خلق، مهرورزی و… است.
وی افزود: برنامه قصد دارد وظایف مومنان نسبت به یکدیگر را بیان کند و محوریت و چارچوب برنامه روی این اصول جلو می رود. همچنین دیدگاه عرفانی و معارفی به حوزه اجتماعی نیز در این برنامه مدنظر قرار می گیرد.
به گفته مبینی، «تا سپیده تهران» به تهیه کنندگی امیرحسین ثقفی و امیر بنی هاشمی و
سردبیری مینا نیکانیک و اجرای رضا خضرائی ساعت ۳٫۳۰ تا ۶ صبح از رادیو تهران
پخش می شود.
وی در بخش دیگر صحبت هایش درباره مهمترین برنامه های این گروه که از رادیو تهران پخش می شود، عنوان کرد: دو برنامه محوری داریم یکی «تهران من» که یک جُنگ اجتماعی با رویکرد طنز به همراه آیتم های گزارشی و اخلاقی و طنز است. این برنامه به بررسی اخبار روز و تحلیل آن با کارشناسان مربوطه می پردازد.
به گفته وی، «تهران من» به تهیه کنندگی اسماعیل باستانی و امیرحسین ثقفی و سردبیری مینا نیکانیک و بشیر جعفری نیا و حضور امین قاضی و آوید بزرگی که به صورت یک هفته درمیان اجرا می کنند ساعت ۱۷ الی ۲۰:۲۰ هر روز به غیر از جمعه ها از رادیو تهران پخش می شود.
مبینی ادامه داد: «تهران ورزشی» عنوان دومین برنامه‌محوری ما به تهیه کنندگی محمدهادی نه برادر و کارشناس مجری محمد میر است که به بررسی اخبار ورزش ایران و جهان می پردازد و هر روز از ساعت ۱۰٫۳۰ الی ۱۱ صبح از رادیو تهران پخش می شود.
با مسابقات میدانی به استقبال تابستان می رویم/
مدیر گروه تهران و رویدادهای شبکه رادیویی تهران در پاسخ به این پرسش که امروزه رادیو با چه مشکلاتی از لحاظ بودجه و نیرو مواجه است، گفت: رادیو رسانه گرمی است که همیشه در اوج بوده و هست و مردم با آن ارتباط برقرار می کنند. در پی قانون منع به کارگیری بازنشستگان، رادیو سعی می کند بعضی از نیروهای هنرمند و خلاقش را که توان کار دارند و دیگر مانند میراث فرهنگ می مانند حفظ کند. از لحاظ بودجه نیز کل کشور مشکل بودجه دارد و امیدواریم با مدیریت درست مشکل حل شود.
مبینی در پایان درباره برنامه های این گروه برای جذب مخاطب مطرح کرد: برنامه «تهران من» در فصل تابستان پایان هفته ها خارج از استودیو اجرا می شود به عنوان مثال در بوستان های مختلف و یا نمایشگاه های متعددی که برپا می شود. همچنین مسابقه بزرگی همراه با جایزه های نفیس که به صورت میدانی برگزار می شود از دیگر برنامه های این گروه برای جذب مخاطب است. نام مسابقه هنوز مشخص نیست و دوماه و نیم است که روی محتوای آن کار می کنیم و امیدواریم در ماه رمضان تکمیل شود.
سپیده شریعت رضوی

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است