امروز ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۷

کرونا اولین جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد را به تعویق انداخت

به دليل شرايط حاد شيوع ويروس كرونا برگزاری اولین دوره از جشنواره آنلاین فيلم كوتاه كشف استعداد به آينده‌ای نزديک و بعد از فراهم آمدن شرايط ايمن، موكول شد.

به گزارش صبا به نقل از ستاد خبری جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد، به گفته شهرام اسدزاده دبیر اولین دوره از جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد، این جشنواره که قرار بود ۱۵ تا ۳۱ مردادماه برگزار شود، به دلیل شیوع و گسترش ویروس کرونا و شرایط ناامن موجود برای داوران، سینماگران و دست‌اندرکاران در زمانی دیگر و در شرایط مطلوب‌تر برگزار خواهد شد.

اسدزاده درباره موکول شدن جشنواره به زمان دیگر توضیح داد: در زمان مقرر برای ارسال آثار، بیش از ۵۰۰ فیلم به دبیرخانه جشنواره رسید. تمامی این آثار در دو بخش فیلم کوتاه و استعداد برتر بازبینی شده و طی روزهای آتی آثار منتخب برای داوری در اختیار هیات داوران قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: از آنجا که در شرایط فعلی امکان برگزاری جلسات هیات داوری و برنامه‌ریزی‌هایی که برای ایام جشنواره داشتیم، میسر نیست و سلامت برگزارکنندگان و هیات داوری در خطر است، تصمیم گرفتیم برگزاری جشنواره را به زمانی دیگر که متعاقبا اعلام می‌شود، موکول کنیم.

دبیر جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد عنوان کرد: علاوه بر این با توجه به قابلیت‌های آثاری که دریافت کردیم، تصمیم گرفتیم بخش رقابتی بهترین فیلمنامه را نیز به جشنواره اضافه کنیم.

وی در پایان درباره اعلام اسامی آثار گفت: به زودی و بعد از کسب پروانه نمایش برای آثار راه یافته به جشنواره از سازمان سینمایى وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى، اسامی این آثار از طریق رسانه‌های رسمی و سایت جشنواره اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است