امروز ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۴۰

مرکز گسترش هم به اکران آنلاین ورود کرد

بسته حمایتی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از اکران آنلاین فیلم‌های هنری و تجربی اعلام شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این مرکز در چارچوب سیاست‌های حمایتی سازمان‌ سینمایی در مرحله توزیع و نمایش آثار سینمایی هنری و تجربی و مستندهای سینمایی با شرایط زیر، بسته حمایتی خود را به این شرح اعلام می‌کند:

۱- آثار متقاضیان حمایت، پس از دریافت پروانه نمایش سینمایی، در مرکز بررسی و برای بهره‌مندی از حمایت انتخاب می‌شوند.

۲- حمایت مذکور از ابتدای شهریور ماه ۹۹ صورت خواهد گرفت و پایان هر ماه سه فیلم به صورت دو فیلم داستانی و یک فیلم مستند مورد حمایت واقع خواهند شد.

۳- میزان حمایت مرکز برای هر فیلم سینمایی (داستانی: پانصد میلیون ریال و مستند ‌سینمایی: حداکثر سیصد میلیون ریال) خواهد بود که براساس اعلام برنامه تهیه‌کننده شامل: تهیه نسخه نمایش (DCP) و تبلیغات (محیطی و مجازی و…) شروع اکران آنلاین از سوی مرکز و پس از اتمام اکران پرداخت می‌شود.

۴- کلیه امکانات رسانه‌ای مرکز (سایت‌ها و شبکه‌ها و کانال‌های اجتماعی) و روابط‌ عمومی از آثار منتخب حمایت لازم را خواهند کرد.

۵- شرایط دریافت حمایت

الف) اکران آنلاین در حداقل یکی از شبکه‌های وی.اُو.دی VOD یا سامانه‌های فراگیر برخط که دارای مجوز فعالیت هستند مانند تیوا، فیلم‌گردی، فیلم‌نت، فیلیمو و نمآوا.

ب) شرط بهره‌مندی از این شیوه‌نامه، عدم دریافت حمایت از طریق موسسه هنر و تجربه و انجام تبلیغات کافی از سوی پلت‌فرم یا فیلم انجام شده است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است