بلاتکلیفی داوطلبان کنکور امشب در «تهران ۲۰» پایان می‌یابد | خبرگزاری صبا
امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۱۴

بلاتکلیفی داوطلبان کنکور امشب در «تهران ۲۰» پایان می‌یابد

برنامه «تهران ۲۰» امشب به بررسی موضوع تعویق زمان برگزاری کنکور سراسری (با توجه به شیوع ابتلای بیماری کرونا ویروس) می‌پردازد و آن را از منظر موافقان و مخالفان مورد بحث و تحلیل قرار می‌دهد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، «تهران ۲۰» که روزهای فرد با اجرای علی مروی تماشایی می‌شود، امشب (یکشنبه ۱۲ مردادماه) ساعت ۲۰ میزبان ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش و احمد نادری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به دنبال راه حلی برای پایان بلاتکلیفی داوطلبان کنکور سراسری درباره زمان برگزاری این آزمون سرنوشت ساز است.

همچنین برای تبیین بیشتر موضوع امشب این برنامه، ارتباط تلفنی با مسئولان و کارشناسان این حوزه برقرار می‌شود.

مخاطبان برنامه «تهران ۲۰» می‌توانند پیام‌های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۲۰ یا با شماره تلفن گویای ٢٧٨۶۵٠۵۵ با ما در میان بگذارند.

«تهران ۲۰» روزهای زوج با اجرای محمد دلاوری و روزهای فرد با اجرای «علی مروی» از شنبه تا چهارشنبه هر هفته راس ساعت ۲۰ از شبکه ۵ سیما میهمان خانه‌های مردم ایران خواهد بود.

این برنامه کاری از گروه تهران و شهروندی است که به صورت مشترک یک هفته در میان به تهیه‌کنندگی محمد علی بازی و فرشید محمودی و با سردبیری سیدفرید موسوی روانه آنتن شبکه پنج سیما می شود.

انتهای پیام/

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است