امروز ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۸

پخش قسمت آخر فصل اول مسابقه «ایران» در عید غدیر

آخرین قسمت از فصل اول مسابقه «ایران» روز عید سعید غدیر پخش خواهد شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه یک سیما، تهیه‌کننده مسابقه «ایران» با اشاره به پخش۶۰  قسمت در فصل اول این مسابقه گفت: هدف اصلی این مسابقه ایران شناسی و آشنایی با مسائل و مفاخر کشور است و فصل دوم نیز با همین رویکرد ادامه خواهد داشت.

هاشم رضایت با اشاره به تغییراتی در فصل دوم این مسابقه پس از ایام عزاداری محرم یادآور شد: همچنان تمام سوالات مختص کشور عزیزمان است اما در فرم و برخی بخش‌ها تغییراتی به وجود خواهد آمد.

وی افزود: اختصاص تمام سوالات به موضوعات فرهنگی-اجتماعی ایران در تاریخ مسابقه‌های تلویزیونی بی‌سابقه است و این مزیت نسبی در فصل آینده نیز حفظ خواهد شد. شرط اصلی حضور در برنامه، ثبت نام در اپلیکیشن رایگان و مطالعه سوالات است و از این طریق قصد داریم دانش عمومی مردم را نسبت به کشورمان ارتقا دهیم.

رضایت درباره اتمام فصل اول برنامه و زمان پخش اولین قسمت از فصل جدید این مسابقه نیز گفت: مسابقه «ایران» نیز مثل همه برنامه‌های تلویزیونی سعی دارد به منظور احترام به نظر مخاطبان، در هر فصل تغییراتی را لحاظ کند. این نوید را به مخاطبان می‌دهیم که فصل بعدی این مسابقه با بازی‌های جدید، بعد از ایام عزاداری سالار شهیدان امام حسین(ع) روانه آنتن نماییم.

مسابقه «ایران» به تهیه‌کنندگی هاشم رضایت و کارگردانی سعید رضایت در گروه اجتماعی شبکه یک سیما تولید می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است