امروز ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۰۰

قصه مادربزرگی که قهرمان دومیدانی است

مستند «قهرمان» به کارگردانی الهام آقالری که داستان فاطمه حشمتی مادربزرگ 84 ساله، قهرمان ملی و آسیایی در رشته دومیدانی است، آماده نمایش شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی، مستند «قهرمان» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی الهام آقالری پس از گذراندن مراحل تولید، فیلمبرداری در شیراز و پشت سر گذاشتن آخرین مراحل فنی، آماده نمایش شد.

مستند «قهرمان» داستان فاطمه حشمتی مادربزرگ ۸۴ ساله، قهرمان ملی و آسیایی در رشته دومیدانی است. او برای شرکت در مسابقه جهانی با چالش‌های زیادی به لحاظ مالی و اجتماعی مواجه است و برای رفع موانع برای حضور در مسابقه بسیار تلاش می‌کند. 

آقالری از اعضای خانه سینما و ایسفا است که سابقه ساخت مستندهای «سرنوشت بایگانی»، «شهر زیبای من»، «این شیشه شکستنی است»، «یک‌لقمه مهربانی» و… را در کارنامه هنری‌اش دارد. 

«قهرمان» کاری از شبکه مستند سیماست.

پژوهش و نویسندگی این مستند توسط مهدی جوزایی و الهام آقالری انجام‌شده است و از دیگر عوامل آن می‌توان به تدوین: بابک حیدری، مدیر تصویربرداری: عبدالله شکری، تصویربرداران: محمد آقا محمدی و الهام آقالری، صدابردار: علی بلندنظر، صداگذار: شاهین پورداداشی، اصلاح رنگ و نور: حمیدرضا فطوره چیان و برنا جمشیدی، دستیار تهیه: مطهره کشاورز محمدیان، موسیقی: صبا ندایی، مدیر تولید، برنامه‌ریز و روابط عمومی: علی کشاورز و طراح پوستر: نوید برهمند اشاره کرد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است