امروز ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۴
صبا گزارش می‌دهد؛

جولان سریال‌های تکراری روی آنتن/ سریال‌های محرم کِی می‌رسند؟

اغلب شبکه‌های تلویزیون این روزها دست به پخش سریال‌های تکراری زده‌اند.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا، در روزهای پیش از ماه محرم اغلب شبکه‌های تلویزیون برای پخش مجموعه‌های نمایشی دست پُری ندارند و دچار وضعیت نامناسبی شده‌اند که توقف موقت ساخت سریال‌ها به دلیل شرایط کرونا یکی از دلایل اصلی این وضعیت بوده است.

شبکه یک پس از پایان مجموعه «دخترم نرگس»، سریال تکراری «معراجی‌ها» محصول سال ۹۳ را در جدول پخش قرار داده است.

شبکه سه پس از پایان مجموعه «آخر خط»، سریال جدیدی جایگزین نکرده و در باکس سریال، مجموعه‌ای از فیلم‌هایی را که پیش از این از شبکه‌های مختلف تلویزیون پخش شده‌اند، با عنوان جشنواره فیلم‌های سینمایی پخش می‌کند. این شبکه بعدازظهرها مجموعه «افسانه هزارپایان» را پخش می‌کند که در همان روز از شبکه نسیم نیز پخش می‌شود.

شبکه پنج بعد از پایان سریال «پدر پسری» در نیمه خرداد، دست به پخش دو سریال تکراری زده و هرشب مجموعه‌های خارجی «هشدار برای کبرا ۱۱» را در ساعت ۲۱ و «سرقت پول» را در ساعت ۲۳ روی آنتن می‌برد.

تنها مجموعه‌های جدید این شب‌های تلویزیون، «افسانه هزارپایان» محصول شبکه نسیم و «شاهرگ» محصول شبکه دو هستند. مجموعه «افسانه هزارپایان» در اتفاقی کم‌سابقه، هر روز روی آنتن دو شبکه نسیم و سه سیما می‌رود.

باید در ادامه منتظر ماند و دید آیا شرایط کرونا که در ماه‌های گذشته باعث ناتمام ماندن بعضی سریال‌ها و حالا دست خالی شبکه‌ها برای پر کردن آنتن شده است، روی مجموعه‌های ویژه ماه محرم نیز تاثیر گذاشته است یا خیر.

مصطفی قاسمیان

انتهای پیام/

یک نظر