امروز ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۴۵

«سخت‌پوست» از نیستی نمی‌هراسد!

نمایشگاه گروهی نقاشی و مجسمه «سخت‌پوست» از 10 مردادماه در گالری شیرین برگزار می‌شود.

به گزارش صبا، نمایشگاه گروهی نقاشی و مجسمه «سخت‌پوست» از ۱۰ مرداد در گالری شیرین گشایش می‌یاید و تا ۲۲ همین ماه برپا است.

سپیده نوری در بیانیه این نمایشگاه آورده است: «سرزمین و دایرهی دوران، به ما آموخت که از نیستی، نهراسیم و از هست خود شادمان نباشیم! به تازیانــه‌های پر شقاوت این جنگل مطرود خشنود و خموش بمانیم. به انتظار نسیـــــــم صبح دیگری در میان تاریکی باشیم و سرانجام این شد که سخت پوست شدیم.»

هنرمندان این نمایشگاه عبارتند از شـهریار احمدی، حمیدرضا اندرز، محمود بخشی، وحید چمانی، رضا درخشانی، آزاده رزاقدوست، ایمان صفایی، شهرام کریمی، مقداد لرپور، کریم نصر، سپیده نوری.

گالری شیرین به خاطر در اولویت بودن سلامت هنردوستان، از بهمن‌ماه سال گذشته تمامی افتتاحیه‌ها را لغو کرده و تورهای مجازی از آثار هنرمندان در صفحه‌ اینستاگرام و سایت گالری ترتیب داده است. با این وجود گالری همچنان برآن است تا امکان تجربه‌ مشاهده‌ بی‌واسطه‌ هنر را برای مخاطبان فراهم کند و به همین خاطر درب‌های گالری از تاریخ ۲۰ تیرماه، با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی به روی بازدیدکنندگان باز است. خواهشمندیم در صورت تمایل به حضور در نمایشگاه برای حفظ سلامتی خودتان و امکان ادامه‌ نمایش آثار هنرمندان، به علامت‌های هشدار برای حفظ فاصله‌ اجتماعی، زدن ماسک و استفاده از مواد ضدعفونی‌کننده توجه کنید. همچنین به منظور جلوگیری از ایجاد ازدحام، بازدید از گالری در طول هفته تنها با تعیین وقت قبلی امکان‌پذیر است.

نمایشگاه «سخت‌پوست» از تاریخ ۱۰ تا ۲۲ مردادماه در گالری شیرین به نشانی تهران، خیابان کریمخان‌زند، خیابان سنایی، کوچه‌ سیزدهم، پلاک ۵ آماده بازدید علاقه‌مندان است.

انتهای پیام/

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است