امروز ۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۱۵
در پی سخن رییس سازمان سینمایی

واکنش تهیه‌کننده «شبی که ماه کامل شد» به ساخت فیلم ریگی/ بی‌خبرم!

تهیه کننده فیلم «شبی که ماه کامل شد» اعلام کرد از ساخت فیلم «ریگی ۲» در ادامه فیلم خودش بی اطلاع است.
واکنش تهیه‌کننده «شبی که ماه کامل شد» به ساخت فیلم ریگی/ بی‌خبرم!به گزارش خبرنگار صبا، پیرو صحبت های حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی مبنی بر اینکه سازمان سینمایی قصد دارد فیلم «ریگی ۲» را در ادامه فیلم «شبی که ماه کامل شد» با مضمون عملیات دستگیری ریگی بسازد محمدحسین قاسمی تهیه کننده فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» توضیحاتی را ارایه کرد.
بنابر اعلام روابط عمومی فیلم، محمدحسین قاسمی چنین گفت: پیرو پیگیری اهالی محترم رسانه در رابطه با تولید فیلم «ریگی ۲» باید خدمت ایشان عرض کنم در رابطه با تولید اثری به نام ریگی ۲ بی اطلاعم و فیلم «شبی که ماه کامل شد» بطور صد در صد در بخش خصوصی سرمایه گذاری و تولید شده و هیچ نهاد و سازمانی در ساخته شدن این فیلم نقش نداشت. ضمن اینکه ریگی نام یک طایفه بزرگ در سیستان و بلوچستان است و همه تلاش ما هنگام ساخت فیلم «شبی که ماه کامل شد» این بود که طایفه بزرگ و اصیل ریگی و مردم بلوچ را از گروه های افراطی جدا کنیم تا تندروی و افراطی گری به این طایفه بزرگ نسبت داده نشود، اما متاسفانه باردیگر نام یک طایفه به خطا با افراطی گری مطرح شد. همه ما آگاه هستیم در جهانی که سخن از نفی افراطی گری است قرار نیست با حرف های کم و زیاد زمینه اختلاف و تفرقه افکنی را ایجاد کنیم.
بدیهی است که هرگز ما ایرانیان جنگ طلب نبودیم و ملت ما تفکر تفرقه، ترور و افراطی گری را در طول تاریخ نفی کرده است و فیلم «شبی که ماه کامل شد» هم سعی کرده صدایی جهانی در راستای نفی خشونت داشته باشد و پیام فیلم هم درهمین راستا صورت گرفته و هدف این بوده که ندای صلح، آرامش و عشق به زندگی را در دنیایی بدون خشونت سر دهد.
در پایان گفتنی است با توجه به اینکه  فیلم «شبی که ماه کامل شد» به زودی اکران خواهد مخاطبان سینما می توانند قضاوت نهایی و درست خود را در باره این فیلم بدون واسطه داشته باشند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است