امروز ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۱

«هدیه» از سرکوب غرایز نوجوانى مى‌گوید/ اکران از ١۶ مرداد در هنر و تجربه

کارگردان فیلم کوتاه «هديه» می‌گوید این اثر روایتگر دوران نوجوانی و قصه دختر نوجوانى است كه مى‌خواهد هيجاناتش را تجربه كند.

به گزارش خبرگزاری صبا، سحر ستوده کارگردان فیلم کوتاه «هدیه» که به زودى در سینماهاى هنر و تجربه در بسته «بازگشت کوتاه» اکران خواهد شد، درباره محتواى اولین فیلمش گفت: همه ما دوران نوجوانى را سپرى کرده ایم و مى‌دانیم که یکى از حساس‌ترین دوره هاى زندگى، سن بلوغ است و با توجه به حجم بالاى داده ها و وجود رسانه، دغدغه ها، خواسته ها و بلوغ فکرى هر نسل با نسل بعدى متفاوت شده است.

«هدیه» قصه دختر نوجوانى است که مى‌خواهد هیجاناتش را تجربه کند. اما عدم آموزش مسائل روز جامعه در کنار سرکوب خواسته هاى بلوغ فکرى و جسمى این نسل توسط مدرسه، جامعه و خانواده، مى تواند تبعات جبران ناپذیرى به همراه داشته باشد.

«هدیه» به همراه فیلم هاى «جونده» به کارگردانى نوید صولتى، «گاو آمریکایى» به کارگردانى آسمان طوسى، «اکو» به کارگردانى مهین صدرى، «عزیز» به کارگردانى مهدى برزُکى و «آسمان آبى، زمین پاک» به کارگردانى مهیار ماندگار از ١۶ مرداد با عنوان «بازگشت کوتاه» در سینماهاى هنر و تجربه اکران خواهد شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است