دبیر انجمن‌ شاعران نوجوان کانون پرورش فکری معرفی شد | خبرگزاری صبا
امروز ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۷

دبیر انجمن‌ شاعران نوجوان کانون پرورش فکری معرفی شد

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با صدور حکمی محمدسعید میرزایی را به عنوان دبیر انجمن شاعران نوجوان کانون معرفی کرد.

به گزارش صبا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با صدور حکمی محمدسعید میرزایی را به عنوان دبیر انجمن شاعران نوجوان کانون معرفی کرد.

محمدرضا زمردیان بر اساس تجربه‌ها، توانمندی‌ها و سوابق محمدسعید میرزایی و بنا بر پیشنهاد مدیر آفرینش‌های ادبی و هنری کانون، این حکم را صادر کرده است.

زمردیان در این حکم با تاکید بر این‌که یکی از اهداف مهم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان توجه و تمرکز بر شناسایی استعدادهای فرهنگی، هنری و ادبی و ایجاد بستر مناسب برای رشد و پرورش فکری و تخصصی آن‌ها است از همین رو انجمن‌های تخصصی کانون به منظور تحقق این هدف مهم تشکیل و تاسیس شده‌اند.

وی اظهار امیدواری کرده است که دبیر انجمن شاعران نوجوان کانون با استفاده از دانش و تجربیات گذشته خود، بهره‌گیری از خرد جمعی و توانایی متخصصان کانون و شورای سیاست‌گذاری انجمن در راستای وظایف محوله و تربیت نسل جدیدی از هنرمندان متعهد، ارزشی و اخلاق‌مدار موفق و موید باشد.

معاون فرهنگی کانون از محمدسعید میرزایی خواسته است تا نسبت به برنامه‌ریزی محتوایی برای رشد و ارتقا توانمندی مربیان کانون، شناسایی و جذب اعضای نوجوان مستعد توسط انجمن در سراسر کشور، ایجاد زمینه مناسب برای آموزش و پرورش شاعران نوجوان و هدایت آن‌ها در راستای تولید آثار فاخر، فراهم کردن زمینه ارتباط مربیان و اعضا با چهره‌های شاخص شعر کشور و تبادل تجربیات و دانش، برنامه‌ریزی مناسب برای سیر مطالعاتی مربیان و اعضای انجمن‌ها و معرفی چهره‌های شاخص ‌انجمن‌های کشور به جامعه ادبیات و شعر کشور قدم بردارد و تلاش کند تا انجمن شاعران نوجوان فضایی امیدآفرین، خلاق و نوآور در حوزه شعر کشور داشته باشد.

محمدسعید میرزایی شاعر، غزلسرا و دارای مدرک دکتری زبان و ادبیات فارسی است.

پیش از این، انجمن شاعران نوجوان در قالب «انجمن ادبی» کانون پرورش فکری فعالیت می‌کرد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • هفته ای یک بار آدم باش
  427٬971٬650
 • خورشید
  362٬673٬000
 • تک خال
  288٬401٬650
 • خون شد
  84٬627٬346
 • لاله
  27٬091٬800