امروز ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۲
سعید سعدی در گفتگو با صبا:

«پس از آزادی» امسال روی آنتن می رود/ پایان نیمی از تصویربرداری

سعید سعدی که این روزها تهیه‌کنندگی «پس از آزادی» را به عهده دارد، اعلام کرد که این سریال امسال روی آنتن شبکه یک می رود.

سعید سعدی تهیه‌کننده سریال «پس از آزادی» به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر به خبرنگار صبا گفت: چهل و پنج درصد کار را تصویربرداری کرده‌ایم و احتمال می دهم اواخر آبان این بخش به اتمام برسد.

وی افزود: با تمام بازیگران قرارداد بسته شده و جلوی دوربین رفته‌اند و بازیگر جدیدی به کار اضافه نمی شود مگر در چهار، پنج قسمت نهایی که هنوز فیلمنامه آن قطعی نیست.
سعدی درباره زمان پخش سریال «پس از آزادی» بیان کرد: همزمان با تصویربرداری در حال تدوین هستیم ولی به دلیل روند داستان امکان ندارد که همزمان با ضبط، سریال روی آنتن شبکه یک برود.
به گفته وی، کنداکتوری که شبکه داده برای پخش در سال ۹۸ است.

خسرو شهراز، رضا داوودنژاد، اندیشه فولادوند، اصغر همت، قاسم زارع، مرتضی اسماعیل کاشی، سام کبودوند، آزاده سیفی، سارا شاهرودیان، حسین باشه آهنگر،‌ رامین سیاردشتی و … از بازیگران اصلی سریال «پس از آزادی» هستند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: هر روز با عطر گل‌های باغ‌های شهریار از خواب بلند می‌شدم، مادرم خدابیامرز یه باغچه خوشگل داشت که همیشه سرش گرم بود. بنده خدا اکثر مواقع تنها بود. بابام که راننده بیابون بود صبح تا شب پشت نفتکش اش دنده عوض می‌کرد و بنزین جا به جا می کرد. راه نزدیکش چهار پنج ساعت ترافیک انبار ری تا پمپ بنزینای جنوب و مرکز تهران بود.

صبح ها زودتر می‌رفت تا بار بهتر بهش بخوره. اگه هوا سرد بود و مشکلی برای مناطق سردسیر پیش نمی‌اومد، بارش و عوض می‌کردن و می‌فرستادنش سمت همدان آذربایجان کردستان چه می‌دونم استان های سردسیر و برف گیر. این آخریا زیاد حالش میزون نبود خودش چیزی نمی‌گفت ولی ماها که می فهمیدیم. توی خونه‌ای که پدر مادر توش نباشه هیچی نمی تونه جاشونو پر کنه…

 

یاسمن رئیسی یکتا

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است