امروز ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۵
ستاره پورتوریکویی در موزیکال هالیوودی؛

مارک آنتونی در اقتباس سینمایی نمایش «در هایتس» بازی خواهد کرد

بنا بر اخبار منتشر شده، مارک آنتونی در بازسازی سینمایی نمایش موزیکال «در هایتس» حضور خواهد داشت.

به گزارش صبا به نقل از هالیوودریپورتر، مارک آنتونی خواننده محبوب و پرآوازه سبک سالسا برای بازی در اقتباسی سینمایی از نمایش «در هایتس – In
The Heights
» انتخاب شد.

«در هایتس» نام یک نمایش صحنه‌ای موزیکال به قلم لین-منوئل میرندا که پیش از این جایزه تونی را از آن خود کرده، است و داستان آن در محله دومینیکن – آمریکایی «واشنگتن هایتس» در نیویورک می‌گذرد.

لین-منوئل میرندا نویسنده این نمایش با اعلام این خبر در اکانت توئیتر خود نوشت: خیلی خوب! من دیگر نمی‌توان این موضوع را پیش خود نگه دارم. نقش پدر کاراکتر سونی را مارک آنتونی بازی خواهد کرد؛ نقشی کوتاه اما محوری در این اثر … و من هنوز نمی‌توانم این موضوع را باور کنم.

کارگردانی فیلم «در هایتس» بر عهده جان ام. چو است و همانند نمایش، داستان آن در محله واشنگتن‌هایتس نیویورک می‌گذرد. قصه فیلم حول یک صاحب مغازه بقالی در این محله می‌گذرد که بعد از آن که ثروتی از سوی مادربزرگش در دومینیکن به او به ارث می‌رسد بر سر دوراهی بستن یا نبستن مغازه خود دچار تردید می‌شود.

ستارگان نمایش‌های صحنه‌ای نیویورک یا همان برادوی همچون دافنه رابین-وگا، استفانی بیاتریز، داشا پولانکو، آنتونی راموس و کوری هاکینز نیز در این
فیلم نقش‌آفرینی خواهند کرد.

«در هایتس» توسط استودیو برادران‌وارنر تهیه خواهد شد و اکران آن برای ۲۶ جون ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده است.

اشکان مزیدی

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است