امروز ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۱

لیلا اوتادی و رامتین خداپناهی داوران مسابقه «۷۷ ساعت» شدند

پس از معرفی چند بازیگر شرکت کننده در  «۷۷ ساعت» حالا نام داوران این مسابقه به همراه دو تن از بازیگران جدید آن نیز نیز رسانه ای شد.
به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی پروژه مسابقه «۷۷ ساعت» رئالیتی شو جدید سعید ابوطالب، یک مسابقه مهارتی و ماجراجویانه است که برای کشف خلاقیت‌ها و مهارت‌های جوانان مستعد برگزار می‌شود.

 هفته گذشته نام کاوه خداشناس به عنوان مجری بازیگر این مسابقه نام برده شد و ارسلان قاسمی و سپند امیر سلیمانی نیز بازیگران شرکت کننده در «۷۷ ساعت» معرفی شدند این مسابقه جذاب شبکه آموزش که شامل بخش‌های میدانی و استودیویی است و تابستان امسال توسط یک گروه بزرگ تولید می‌شود تا پاییز به آنتن برسد.

 امروز ۲۴ تیر نیز خبر رسیده است که در کنار خداشناس، شهرزاد کمال زاده نیز اجرای این مسابقه را برعهده دارد و شرکت کنندگان هم با فراخوان هایی که منتشر شده است در حال ثبت نام هستند و در کنار مردم معمولی چهره‌ها نیز در این مسابقه شرکت خواهند کرد‌ از جمله شیدا یوسفی بازیگر سریال‌های «بچه مهندس» و «نون خ» که اخیرا به جمع بازیگران پروژه پیوسته است.

 لیلا اوتادی و رامتین خداپناهی نیز به عنوان داور در پروژه خواهند بود و عملکرد شرکت کنندگان را قضاوت خواهند کرد.

 همچنین چند چهره دیگر نیز به عنوان شرکت کننده در مسابقه حاضر خواهند شد که به مرور معرفی می‌شوند و تیمی متشکل از تکنسین‌ها و بازیگران نیز داوری مسابقه را برعهده خواهند داشت.

 ابوطالب که این روزها «شام ایرانی» را در شبکه نمایش خانگی و  مسابقه «هفت روز و هفت ساعت» را در شبکه نسیم دارد، سال ۹۱ مسابقه «سرزمین دانایی» را به عنوان اولین رئالیتی شو در تلویزیون داشت و با «۷۷ ساعت» تجربه مشابهی را رقم خواهد زد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است