امروز ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۴۵

حق بیمه تامین اجتماعی فروردین اعضای صندوق هنر واریز شد

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق اعتباری هنر از واریز حق بیمه تامین اجتماعی فروردین اعضا و حق بیمه 17هزار نفر خبر داد.

به گزارش صبا، فرزاد طایفه حیدری معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق اعتباری هنر با اشاره به پرداخت حق بیمه سه ماهه نخست سال ۹۹ گفت: در راستای حمایت از اعضای تحت پوشش برای جبران خسارت‌های ناشی از کرونا، طی هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان تامین اجتماعی مقرر شد صندوق اعتباری هنرسهم حق بیمه سه ماهه اول سال ۹۹ اعضایی را که تا پایان اسفند ۹۸ دارای قرارداد بیمه فعال بودند، پرداخت کند.

وی افزود: در مرحله اول حق بیمه و سرانه درمان فروردین بالغ بر ۸ هزار نفر از اعضایی که هیچ اقدامی برای اخذ فیش و پرداخت حق بیمه انجام نداده بودند، به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق اعتباری هنر تصریح کرد: در مرحله دوم حق بیمه فروردین بیش از ۹ هزار نفر از اعضا که مبادرت به دریافت فیش پرداخت از سازمان تامین اجتماعی کرده و بعد از اطلاع رسانی‌های صندوق اقدام به پرداخت مستقیم به حساب آن سازمان کردند، از سوی صندوق به حساب افراد واریز شد. مبلغ سرانه درمان این گروه از اعضا نیز متعاقبا به حساب آنان واریز خواهد شد.

طایفه حیدری ادامه داد: همچنین برابر با اطلاعیه‌های قبلی حق بیمه گروه سوم (اعضایی که اقدام به پرداخت سهم بیمه خود به حساب سازمان تامین اجتماعی کرده‌اند)، براساس اطلاعات دریافتی از این سازمان به حساب آنها واریز خواهد شد.

وی درباره واریز حق بیمه اردیبهشت‌ماه سهم بیمه شده گفت: طی توافق انجام شده با سازمان تامین اجتماعی حق بیمه اردیبهشت و خرداد اعضایی که فیش پرداخت حق بیمه این دوماه را دریافت نکرده اند براساس زمان بندی توافق شده از سوی صندوق به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق اعتباری هنر در پایان بیان کرد: با توجه به اقدام صندوق در پرداخت سهم حق بیمه فروردین، سوابق پرداختی اعضا از طریق سامانه سوابق سازمان تامین اجتماعی قابل پیگیری است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است