امروز ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۰

«کاروان عروسک‌ها» آماده پخش می‌شود/ تولید ۲۶ قسمت

مجموعه عروسکی «کاروان عروسک‌ها» در ایستگاه بیست‌وششم، مراحل فنی را پشت سر می‌گذارد و تا چندی دیگر برای پخش آماده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صبا، فرشید محمودی تهیه‌کننده مجموعه عروسکی «کاروان عروسک‌ها» که مراحل فنی را پشت سر می‌گذارد، ضمن اشاره به اتمام فیلمبرداری بیست‌وشش قسمت اول این مجموعه عروسکی گفت: این مجموعه عروسکی با شش عروسک به نام‌های فِری، پهلوان، عروس، دیو، شل‌گوش و قشنگ کارش را در اصفهان آغاز کرد و سپس راهی شیراز شد و قرار بود با گذشتن از بوشهر و چند شهر جنوبی دیگر، چند قصه را در نوار جنوبی ایران روایت کند اما ویروس کرونا به‌شدت بخش‌هایی از کشور را که اتفاقا در مسیر فیلمبرداری ما هم قرار داشتند، تحت تاثیر قرار داد و ناچار شدیم در نقشه حرکت این گروه تغییراتی ایجاد کنیم.

وی ضمن برشمردن برخی مشکلاتی که در راه تهیه و تولید این مجموعه عروسکی قرار داشت،خاطرنشان کرد: مشکلات ما در تغییر مسیر حرکت از شهری به شهر دیگر خلاصه نمی‌شد. مثلا بارها فیلمنامه را به دلیل تغییر لوکیشن، تغییر دادیم و در نتیجه، عوامل تولید هربار با مشکلات جدیدی مواجه شدند.

محمودی در پایان تصریح کرد: اسکان یک گروه تقریبا سی‌نفره هم کار بسیار دشواری بود چون در اوج کرونا، کمتر جایی وجود داشت که بتوانیم گروه را مستقر کنیم و با طیب خاطر مشغول شویم. درنهایت اما کاروان عروسک‌ها به ایستگاه بیست‌وششم رسید و روزهای پایانی را در کرج و تهران، با قصه‌هایی جدید سپری کرد. باقی قصه‌ها هم در شهرهای شمالی روایت می‌شود.

قرار است مجموعه «کاروان عروسک‌ها» در ۵۲ قسمت ۲۰ دقیقه‌ای روایت ‌شود.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: باباجی که سال‌هاست اجرای عروسکی ندارد به پیشنهاد دخترش آرزو و با همراهی عروسک‌ها راهی سفری می‌شوند که آبستن اتفاق‌‌های شاد و مفرح است و در بطن هر کدام پیامی برای بیننده کودک گنجانده شده است.

محمد قریب‌پناه، سید بهرام سروری‌نژاد،و سوگند ایران‌منش صداپیشگان «کاروان عروسک‌ها» هستند و ساناز نظری، سحر نجفی و مریم افشار این مجموعه را عروسک‌گردانی می‌کنند همچنین مرتضی زارع و شقتیق زمانی به عنوان بازیگر در این پروژه حضور دارند.

سایر عوامل این مجموعه عبارتند از: تهیه‌کننده فرشید محمودی، کارگردان محسن فلاح، نویسنده علی‌رضا کیوانی‌نژاد، مدیر تولید سارا کیا، مدیر تصویربرداری ماهان جعفرزاده، جانشین تولید علی کیا، برنامه‌ریز ناصر طاهریان، تدوین و صداگذاری عباس خلیل‌پور، آهنگساز شهرام نیکیار، دستیار تولید هانیه اکبری، گریم نفیسه حاجی‌ علیزاده، منشی صحنه آوا جعفری، مدیر تدارکات مهدی حمید، دستیار تهیه ملینا محمودی و روابط عمومی مریم خوش‌قدمی.

انتهای پیام/

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


  جدول فروش فیلم ها

  عنوان
  فروش (تومان)
  • شنای پروانه
   23,454,151,94
  • خوب، بد، جلف 2
   13,373,226,42
  • زن ها فرشته اند 2
   2,641,134,42
  • چهل و هفت
   71,712,05
  • جهان با من برقص
   455,523,65
  • عطر داغ
   264,580,30
  • یادم تو رو فراموش
   204,514,52
  • یلدا
   107,727,49