امروز ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۷

عضوگیری حضوری کتابخانه ملی ایران همچنان ادامه دارد

مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران درباره شرایط پذیرش و ضوابط حضور افراد در کتابخانه ملی توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، رضا شهرابی مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران بر ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط اعضای کتابخانه ملی ایران تاکید کرد و گفت: با توجه به فراهم شدن امکان استفاده از کتابخانه ملی از یک تیرماه سال جاری در روزهای کرونایی برای هر ۲ گروه عادی و پژوهشی، لازم است که همه استفاده‌کنندگان از تالارهای مطالعه کتابخانه ملی ایران موارد و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

شهرابی با انتقاد از اینکه در مواردی شاهد عدم استفاده از ماسک یا شیلد توسط اعضای کتابخانه ملی ایران هستیم، افزود: اگر در مواردی چنانچه مشاهده شود اعضا پس از ورود به کتابخانه به موارد مذکور بی‌توجه هستند، ضمن هدایت آن‌ها به خارج از کتابخانه ملی ایران موارد به عنوان تخلف ثبت می‌شود.

وی در پایان درباره شرایط عضوگیری کتابخانه ملی ایران در روزهای کرونایی تاکید کرد: فرآیند عضوپذیری کتابخانه ملی ایران به صورت حضوری از یک تیرماه آغاز شده است و تا زمانی که ستاد ملی مقابله با کرونا الزامات بهداشتی جدیدی را به صورت رسمی اعلام کند، ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است