مهیار مهر‌آذر به عنوان مدیر هماهنگی موسیقی و سرود صدای رسانه ملی منصوب شد | خبرگزاری صبا
امروز ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۱

مهیار مهر‌آذر به عنوان مدیر هماهنگی موسیقی و سرود صدای رسانه ملی منصوب شد

در جلسه شورای مدیران معاونت صدای سازمان صدا و سیما، مهیار مهر آذر به عنوان مدیر هماهنگی موسیقی و سرود صدای رسانه ملی معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، در جلسه شورای مدیران معاونت صدای سازمان صدا و سیما که با حضور حمید شاه‌آبادی معاون صدا برگزار شد، مهیار مهر آذر به عنوان مدیر هماهنگی موسیقی و سرود صدای رسانه ملی معرفی شد.

در این جلسه، حمید شاه‌آبادی معاون صدای رسانه ملی با تاکید بر اینکه رادیو بزرگترین و بیشترین مصرف‌کننده موسیقی است، ابراز امیدواری کرد که حضور مهرآذر باعث تقویت ارتباط رادیو با دفتر موسیقی سازمان باشد.

وی بیان کرد: یکی از نیازهای ویژه معاونت صدا پالایش بیش از هشت هزار قطعه موسیقی موجود در رادیو است که امیدوارم در دستور کار قرار گیرد.

از دیگر مطالبات معاونت صدا، تفکیک موسیقی برای زمان‌های مختلف و آموزش برنامه‌سازان برای استفاده مناسب از موسیقی در برنامه‌ها با توجه به شرایط و موقعیت موجود بود که در این جلسه مطرح شد.

محمد مهدی نراقیان رییس دفتر موسیقی سازمان نیز در پایان با اشاره به سابقه رادیویی و آشنایی مهیار مهر آذر با موسیقی، شعر و همچنین ارتباط با هنرمندان این حوزه، ابراز امیدواری کرد که با حضور او تعاملات بیشتری در رادیو در عرصه موسیقی نسبت به گذشته صورت پذیرد.

انتهای پیام/

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است