امروز ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۸

رقابت «گَهواره سُکوت» در برزیل

فیلم کوتاه «گهواره سکوت» به کارگردانی مصطفی مهربان در بخش مسابقه دومین جشنواره Itaúna برزیل به رقابت می پردازد.

به گزارش خبرنگار سینمایی صبا، جشنواره بین‌المللی Itaúna برزیل با هدف حمایت و ترویج فرهنگ سینمایی از طریق نمایشگاه ها و کارگاه های رایگان برای عموم است تا بتواند فیلمسازان جوان را ترغیب به کشف روش های جدید برقراری ارتباط با جهان کند.

در  خلاصه داستان «گَهوارهِ سکوت» که در این جشنواره حضور دارد، آمده است: «رسول باید گهواره‌ای را به همسر دوست شهیدش برساند. با بازگشت موقتی رسول از جنگ و جنوب به شمال ایران، لعیا قصد دارد این‌بار با او به جنگ برود. گهواره بهانه‌ای می‌شود تا رسول از خواسته همسرش، لعیا سر باز زند.»

عوامل این فیلم کوتاه ۱۳ دقیقه‌ای که به تهیه کنندگی مشترک مصطفی مهربان و انجمن سینمای جوانان رودبار تولید شده است، عبارتند از نویسنده و کارگردان: مصطفی مهربان، مدیرفیلمبرداری: مجتبی کوهکن، صدابردار: مهرداد معظمی، تدوین‌ و صداگذاری: مجتبی کوهکن، مشاور کارگردان: حامد سلیمان زاده، طراح صحنه و لباس: مصطفی مهربان بازیگران: آناهیتا خسروی، اکرم رادنیا، حدیقه سمیع‌پور، کاظم نظری، مریم داداشی، دستیار کارگردان: مرتضی غلامی، دستیارتصویر: امیر کوهکن، عکاس و منشی صحنه: مرضیه حیدری.

نسخه ۲۰۲۰ FestCine Itaúna به دلیل شیوع ویروس کرونا با رعایت اقدامات بهداشتی WHO به صورت آنلاین خواهد بود که با نمایش محصولات منطقه ای و بین المللی و کارگاه های سینمایی با متخصصان حوزه سینمای کوتاه در تاریخ ۱۷ تا ۲۲ آگوست (۲۷ مرداد تا ۱ شهریور) در برزیل برگزار می شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است