امروز ۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۰
مهدی علی‌میرزایی به صبا گفت:

فیلمنامه «نیوجرسی» قبلا ثبت شده است/ حق پیگیری قانونی را محفوظ می‌دانم

مهدی علی میرزایی فیلمنامه نویس از ثبت فیلمنامه سینمایی «نیوجرسی» خبر داد و ساخت فیلمنامه ای با همین نام و موقعیت داستانی مشابه را قابل پیگیری قانونی دانست.
به گزارش خبرنگار صبا، روزگذشته ۲۹خرداد ماه جواد رضویان با حضور در برنامه «سلام صبح بخیر» از ساخت سریال «نیوجرسی» به کارگردانی خود و سیامک انصاری خبر داد که قرار است شهریور امسال در چهار فصل ۲۵ قسمتی ساخته شود.
پیرو این خبر و انتشار آن در شبکه های اجتماعی، مهدی علی میرزایی نویسنده فیلمنامه ای سینمایی به همین نام به خبرنگار صبا گفت: ۲ سال پیش فیلمنامه ای با عنوان «نیوجرسی» برای سینما نوشتم که پس از ثبت، آن را در اختیار محسن شایانفر تهیه کننده گذاشتم.
وی ادامه داد: خط اصلی فیلمنامه من گذاشته شدن بلوک سیمانی جلوی ورودی یک مجتمع آپارتمانی و بعد انواع مشکلات کمیک و خرده داستان های مربوط به آن و تحولات در روابط آدم های ساختمان بود.
او در پایان با اشاره به اینکه مسعود اطیابی به عنوان کارگردان این اثر مشخص شده بوده است، عنوان کرد: فیلمنامه در مسیر جذب سرمایه قرار گرفت که اخبار آن در اینترنت در دسترس است اما به تازگی شنیدم سریالی با همان اسم و همان موقعیت ها در دستور کار تلویزیون قرار گرفته که حق پیگیری حقوقی آن را برای خود محفوظ می دانم.
زهرا دمزآبادی

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است