امروز ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۵۶

تعرفه‌های شورای نظارت بر اسبا‌ب‌بازی تا پایان شهریور ثابت می‌ماند

شورای نظارت بر اسباب‌بازی اعلام کرد در سال 1399 هیچ افزایشی در تعرفه‌های خدمات خود اعمال نکرده است.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شورای نظارت بر اسباب‌بازی اعلام کرد در سال ۱۳۹۹ هیچ افزایشی در تعرفه‌های خدمات خود اعمال نکرده است و این نرخ تا پایان شهریور نیز ثابت می‌ماند.

این اقدام با توجه به نام‌گذاری سال ۹۹ به عنوان سال «جهش تولید» و در راستای تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست‌های حمایتی دولت از فعالان حوزه اسباب‌بازی صورت می‌گیرد.

در این زمینه هر نوع تغییر در تعرفه خدمات در آینده از سوی «شورای نظارت بر ساخت، طراحی، واردات و توزیع اسباب‌بازی» اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شورای نظارت بر اسباب‌‌بازی در این زمینه از تمامی طراحان و تولیدکنندگان درخواست کرده است برای دریافت گواهی ثبت، مجوز تولید و هولوگرام اسباب‌بازی‌های تولیدی خود به دبیرخانه این شورا در تهران مجتمع شهرک غرب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، خیابان شهید حسن سیف مراجعه کنند.

شورای نظارت براسبا‌ب‌بازی با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال ۱۳۷۷ تشکیل شد تا ساماندهی صنعت اسباب‌بازی را در کشور از طریق حمایت، هدایت و نظارت بر طراحی، ساخت، واردات و توزیع اسباب‌بازی کودکان برعهده بگیرد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است