شرایط فیلمسازی بسیار سخت شده است | خبرگزاری صبا
امروز ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۰
سامان سالور در گفت‌وگو با «صبا»:

شرایط فیلمسازی بسیار سخت شده است

شرایط فیلمسازی برای امثال ما کمی سخت شده است.
به گزارش «صبا»، سامان سالور؛ کارگردان سینما در ارتباط با ساخت فیلم جدید خود «سه کام حبس» که مدتی است پروانه ساخت دریافت کرده و در انتظار تولید است، در گفت و گو با خبرنگار «صبا» توضیح داد: در تلاش هستیم تا بتوانیم «سه کام حبس» را امسال به سرانجام برسانیم. در عین حال نیز یک فیلمنامه اجتماعی، جذاب و جسور دیگر به نام «اخوان ثالث» را هم آماده دارم که باید دید کدام را زودتر می‌توانیم آماده ساخت کنیم.
وی در ارتباط با طولانی شدن روند ساخت «سه کام حبس» نیز توضیح داد: شرایط سینما به نحوی پیش می‌رود که هم فیلمسازی سخت شده و هم زمانی هم که بخواهید فیلم خوب بسازید کارتان سخت تر می شود. اگر بخواهید فیلمی بسازید که به گیشه توجه کند و فقط پاسخگوی سرمایه گذاری باشد کار، راحت تر انجام می‌شود ولی شرایط برای امثال ما کمی سخت شده است.

سالور همچنین اضافه کرد: چند کار مستقل دیگر هم دارم که ممکن است برای جشنواره جهانی آن ها را آماده کنم. امیدوارم سمت و سوی سینما به سمتی برود که ساخت فیلم اجتماعی در آن راحت تر شود و این حجم از فیلم کمدی که سرمایه را فقط در نظر می گیرد و خود را پشت عدد و رقم مخفی می کنند کم شود. ژانر کمدی به جز بعضی از موارد که در صدر لیست فروش هستند در بقیه موارد ژانر ضررداری بوده است و امیدوارم  در نهایت شاهد همه گونه ژانری در سینمای ایران بوده و فیلم های خوب هم راحت تر ساخته شوند و من هم بعد از گذشت ۴سال بتوانم فیلمی که دوست دارم را بسازم.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است