سایت‌های فروش بلیت کنسرت همچنان غیرفعال است/ موسیقی شاید وقتی دیگر؟ | خبرگزاری صبا
امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۵۳
صبا پیگیری کرد؛

سایت‌های فروش بلیت کنسرت همچنان غیرفعال است/ موسیقی شاید وقتی دیگر؟

با وجود آنکه از فردا اول تیرماه سالن‌های برگزاری کنسرت می‌توانند فعالیت خود را از سر بگیرند اما همچنان خبری از صدور مجوز برای برگزاری کنسرت و بلیت فروشی نیست.

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری صبا، در حالی ۲۶ خردادماه دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به اعلام آغاز فعالیت‌های هنری از ابتدای تیرماه، دستورالعملی را به سالن‌ها و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها مبنی بر اجرای موسیقی صحنه‌ای در سالن‌های برگزاری کنسرت اعلام کرد اما هنوز خبری از صدور مجوز برای برپایی کنسرت‌ها در سال جدید نیست.

همچنین با وجود آنکه سالن‌ها از فردا یکم تیرماه می‌توانند فعالیت خود را آغاز کنند، از بلیت فروشی در سایت‌های فروش بلیت کنسرت نیز خبری نیست.

تاکنون هیچ مقام رسمی در حوزه موسیقی درباره این موضوع اظهارنظر شفافی نکرده است و مشخص نیست که آیا سالن‌های کنسرت نیز با وجود گسترش ویروس کرونا در کشور و افزایش آمار مبتلایان قصد بازگشایی دارند یا نه.

همچنین نکته قابل توجه دیگر این است که آیا خوانندگان، نوازندگان و گروه‌های مختلف موسیقی حاضر به برگزاری کنسرت و پیش از آن انجام تمرین گروهی برای اجرا هستند یا نه.

انتهای پیام/

عکس کنار خبر از سمیرا شریعتمداری است.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است