پیشنهادهای فیلم کوتاه را می‌پذیرم/ ۲ فیلم در انتظار اکران دارم | خبرگزاری صبا
امروز ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۰
سیروس همتی به صبا گفت:

پیشنهادهای فیلم کوتاه را می‌پذیرم/ ۲ فیلم در انتظار اکران دارم

سیروس همتی می‌گوید همیشه حضور در آثار فیلم کوتاه جز اولویت‌هایش بوده است و پیشنهادهای خوب در این حوزه را به راحتی می‌پذیرد. 
سیروس همتی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری صبا اظهار کرد: فیلم کوتاه همیشه جایگاهی ویژه در انتخاب‌هایم داشته است چون به این شاخه سینما بسیار علاقه‌مند هستم. همچنین خاطره بسیار خوبی از حضور در آثار فیلم کوتاه دارم، زیرا به واسطه فیلم کوتاه «شیلنگ» به کارگردانی مسعود فروزش توانستم جایزه بهترین بازیگر را از جشنواره‌ای در هنگ کنگ دریافت کنم.
وی با اشاره به اینکه به تازگی در مستندی با نام «ظهر جمعه» حضور پیدا کرده‌ است، عنوان کرد: این اثر را یاسین رضوانی کارگردانی می‌کند. تمام کارهای پیش تولید آن قبل از کرونا آغاز شده بود اما با شیوع بیماری تولید متوقف شد ولی از یک هفته پیش تصویربرداری این مستند در گرگان دوباره از سر گرفته شد.
بازیگر «آشپزباشی» ادامه داد: قصه این مستند درباره قتل یک بچه است و جدا از من بازیگرانی از جمله محمد خوشبختی، محمدحسین ضیائی و هانیه امامی در این کار نقش آفرینی کرده‌اند.
همتی در پایان درباره کارهای سینمایی خود نیز گفت: فیلم سینمایی «انفرادی» به کارگردانی مسعود اطیابی و «زن ها فرشته اند ۲» به کارگردانی آرش معیریان را آماده پخش دارم.
انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است